Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a csőnadrág?

Ciki a csőnadrág?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? minden 2. fiatal azt hord. akkor ciki, ha nagyon vastag combod van és nagyfeneked és borzalmasan előnytelen.
2012. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fiúnak vagy lánynak?
2012. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ma nagy divat, egyszerűen nem tudok hagyományosabb gatyót találni magamnak, a csőnaci viszont nem áll jól.
2012. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fiúnak az. Lánynak ha formás nem
2012. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ciki, ha ciki, mert nem mindenki veheti fel.

Akinek van takargatni valója és venne magának nadrágot az baszhatja...

Utána meg cseszegetik, hogy "már bocs de ez a nadrágfazon nem neked való".

Egyébként nem ciki, most ez a divat.Ha kell ha nem, mindenki ezt hordja. Ha valakinek stílusa van, az ezen ki is akad.

2012. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is megfigyeltem, hogy akárhova megyek plázában férfi farmerboltokba, az árúkészlet ezen részére vonatkozóan a 80 % csak ilyen testhezállób fazonú farmerokkal, nadrágokkal van tele. HA sportos a tested, izmos a valgad, hosszú lábaid vannak, ami nem vastag durung, de nem is gólyaláb vékonyságú, akkor jól áll férfiaknak is.

A baj ottvan vele,hogy ha lábra eddzel, és nől lábra az izomtömeged, akkor könnyen kinövöd lábkörméretre, és nem megy fel a szűkebb nadrág. Én kondizok, és ezért rettegek szűkebb fazonú nadrágot venni, mert eleve csak 25 30 ezer forintosokat szoktam, az az ár meg sok úgy! érte, ha félév után nem jön rám, mert kiizmosodja a lábam.

Nagyon kell keresgélni hogy egy kicsit lezserebbet ki tudjon fogni az ember, mostanában. MEg most nagyon divat ez az antifit stílus is ,hát elég extrém, de inkább idételenül néz ki.

Szeirntem a legjobb nadrágstílusok ezek: Bootcut, loose fit, regular fit.

A csőnadrág az meg én úgy gondolom hogy a "skinny fit " nadrágok.

2012. dec. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bocsi, látom kicsit későn írok... A csőnaci mostanában tényleg naagy divat lett, de van olyan ismerősöm, aki vékony, es vett egyet, mert hogy biztos jol áll rajta... Hát nem! Én meg nem vagyok ez a 30 kiló vaas ággyal típus, és mégis elég jól áll. Szóval szerintem ez emberenként változik :) Egyébként ''slim fit'' az elnevezése :D


14/F

2013. febr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!