Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért van az hogy...

Lányok miért van az hogy egyesek közületek szeretik aharisnyát mások meg viszolyognak tőle? Ti akik szeretitek, tinikorotok óta hordjátok vagy valaki rászoktatott benneteket?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én tinikorom óta hordok harisnyákat persze nem mindig van amikor nadrágba megyek suliba vagy dolgozni, de amikor már hűvösebb van de még nincs annyira hideg akkor szoknyát harisnyával veszek fel. Buliba szinte mindig felveszek harisnyát nagyon ritkán megyek farmernadrágba. Mostanában az utcára is felveszek harisnyát még akkor is amikor csak pár utcányira megyek el a barátnőmhöz. Nem vagyok harisnyamániás csak az egyszínű harisnyák jönnek be.
2012. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hordom ha kell, de nem szeretem. Egyedül szoknyával kényelmes viselet(egészen amíg az embernek ki kell hámoznia magát belőle, hogy elmenjen pisilni, stb), nadrág alatt viszont egyenesen zavaró. Könnyen lecsúszik, ráncolódik, macerás viselet. Arról nem is beszélve, hogy könnyen kiszakad, rendszerint akkor, mikor elegánsan kéne megjelenni valahol...
2012. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nálatok valaki a fecskét szereti, valaki a boxert... hát na, nem mindenkinek ugyanaz a kényelmes, ennyi. :D

Én ritkán hordok, majd ha lefogyok, akkor tervezek kellemes rucikat felvenni valami szolid harisnyával.

2012. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tök édesek vagytok csajok mikor ilyenről irtok
2012. dec. 28. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a harisnyákat. Nyáron is inkább felveszek egy harisnyát egy szoknyához. :D
2012. dec. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rászoktatott??mintha valami drog lenne vagy mi?

Én kiskorom óta felveszem szoknyához, elegánsabb úgy.

2012. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
egyébként meg..harisnyafétised van?
2012. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

én most vagyok tini (15) úgyhogy nem mondhatom hogy valaki "árszoktatott", de valahogy nyáron is szívesen harisnyát vennék föl... olyan furán néz ki szerintem harisnya nélkül egy szoknya (jó, kivételek a modellek meg akiknek annyira tökéletes mindeük)... meg a másik hogy szeretem a combközépig érő szoknyákat mert alacsony vagyok és hoszabbakban még rövidebbnek tűnnek a lábaim és harisnya nélkül nagyon r.bancosnak érezném magam, viszont harisnyával semmi bajom...

De szerintem személyiség kérdése meg stílus kérdése....

2012. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nevezd aminek akarod.. tetszenek szép láábó lányokon nőiesnek tartom. ha ez neked fetis akkor nevezd annak. nekem nem az:)
2012. dec. 29. 00:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szoktattam rá lányt. Nem is tudta, mit hagy ki...
2012. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!