Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék csősálat?

Hol vehetnék csősálat?

Figyelt kérdés
Mostanában nagy divat ez a csősál, vagy micsoda, ilyen egybesál, és én is nagyon szeretnék ilyet. Minden boltban körbenéztem (Zara, Bersha, Pull&Bear, Stradivarius, New Yorker, H&M, Springfield, stb.), de egyikben se látok, pedig mindenkinek ilyen van. Nem értem, hogy honnan veszik. Nekem egyszínű, lehetőleg bordó vagy fekete kéne, de ez most mindegy, aki tudja hol lehet ilyet venni, az mondja meg, teljesen mindegy milyen, csak egyszínű legyen. Aki tud ilyen boltot ahol lehet kapni, az írjon légyszíves, hogy hol tudok ilyet venni. Fontos!! Előre is köszi!:)

2012. dec. 28. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
C&A tele van ilyenekkel :)
2012. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekik volt, kérdezz rá, szoktak tudni szerezni, ha kell valami :)

2012. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
barett.hu talán
2012. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy te milyen üzletekben néztél körül, de Bershka, Stradi tele van körsálakkal, én is ott vettem őket. Meg egyet az Orsay-ben. Sok sikert!
2012. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!