Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmehetek így modellnek?

Elmehetek így modellnek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,és sokan mondják menjek el modellkedni a magasságom és amiatt,h érdekes az arcom.Eléggé görbe az orrom, oké jó nem sasorra kell gondolni,de az arcom profilból nézve nem vmi szép.18 éves korom után megműttetem(egészségügyi okok miatt is),de ez mit gondoltok befolyásolja a ,,zsűrit"?amúgy ha nem jön össze, akkor sem csüggedek, hisz annyira nem akarok én modell lenni, de így kezdetnek nem rossz.
2009. aug. 25. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vágj bele!Vesztenivalód nincs!!! Nagyon jó modell stúdiók vannak!Egy próbát megér!
2009. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg nyugodtan,nem veszítessz vele semmit.A modellkedéshez meg leginkább nem a kifelyezetten babaarcú lányokat keresik,hanem a különlegeseket,egyedieket.Ha a magasságod megfelelő,és testalkatod is,na és persze kedvet is érzel hozzá,próbáld meg.Sok sikert hozzá!
2009. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ez nem teljesen így van. Leginkább még mindig a nagy szemű, kis orrú, porcelánbaba arcú lányokat részesítik előnyben.
2009. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem, ha valóban érdekes az arcod, akkor az egész arcberendezésed az. Ha megműtteted az orrodat, akkor lehet, az egész arcod másnak fog tűnni.
2009. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

képet linkelhetnál be magadról :D

de ha te is szeretnéd megpróbálni meg minden egyáb akkor egy próbát megér szerintem :)

2009. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

persze, majd képet linkelgetek...:D

node azért kössz a válaszokat!majd lesz vhogy

2009. aug. 26. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, de elég hálátlan munka...

Inkább vizibalettozz :)

2009. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld meg! Látatlanban is meg mernék esküdni rá, hogy szebb arcod van, mint az összes babaarcú modellnek (akik szerintem nem is szépek). Nekem legalábbis határozottan azok a lányok tetszenek, akiknek szép, különleges arca van és nincs bennük semmi babaszerű, mint pl. Te, amilyennek leírtad magad.
2010. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!