Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom ilyen alakkal...

Nem tudom ilyen alakkal merjek-e felvenni sortot? Egyébként disco lesz, és nem tudom mit vegyek fel. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval így nézek ki:

[link]

[link]

Hát van mit leadni és formálni...nyáron hordtam sortokat,de most nem tudom fel merjem-e venni,mert gólyatábor lesz és ott lesz este disco.Ugye nem ismerek csak 3embert aki ott lesz.Nem tudom ilyen alakkal fel merjem-e venni,vagy egyáltalán mit vegyek fel,mert nem szeretném,hogy rossz szemmel nézzenek rám azért mert így nézek ki.

Sosem voltam még discoba,mit szoktak oda felvenni?Szerintetek ilyen alakkal milyen nadrág lenne jó?

Szóval ilyen nadrágra gondoltam:

[link]

[link]

Kérlek őszinte,de normális válaszokat írjatok.A negatív kritikát is szívesen fogadom és tanácsokat is hogy mit vegyek fel.

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. aug. 25. 13:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

sztem nyugodtan felveheted azt a sortot, egyáltalán nemvagy kövér.

(hugomnak ugyanilyen mintájú ágya van:D)

2009. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

magadon is fotozhattad volna, úgy jobban meglehetne mondani!!

És igen felveheted szerintem is.

2009. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan felveheted. Egyáltalán nem rossz az alakod, kicsit mozogj többet és figyelj az étkezésekre, de amúgy nincs itt nagy gond!
2009. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én nem venném fel , hasonló alkatom van mint neked, csak talán szélesebb a csípőm.

[link]

ezt azért ajánlom mert húzott a mell rész alatt és kiemeli a derekad keskenységét, és eltakarja a combodat, egy kerek orrú magassarkúval igazán kitünnél :)

2009. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

hasonló alkatom van nekemis ln 17 éves vagyok és simán felvenném.

:P

2009. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
au első gatyesz nem valami jó választás, de a másodikat egy fehér, bő felsővel nyugodtan felveheted :-)
2009. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

jó alakod van nyugodtan vedd fel :)

sztem az első nadrág nagyon jól néz ki, nekem is hasonló van :)

2009. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Vedd fel nyugodtan semmi különösebb baj nincs az alakoddal:)

Sokszor akkora darab lányok is megjelennek kis mini sortban ugyh hidd el egyáltalán nem lesz gáz:)

2009. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha eddig is hordtál ilyen sortokat, akkor most miért ne vehetnéd fel?! Bátran hordd,ha szereted a mini sortokat. Nekem nagyon hasonló alakom van,én jobban szeretem a térdig érő változatokat (farmerbermudára gondolok), de ha te a rövidebb fazonokat kedveled,akkor hordd nyugodtan. Ezek a sortok discoba is megfelelőek egy csini felsővel. Nekem a második sort tetszik jobban, de ez csak az én véleményem. Jó szórakozást!
2009. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nyugodtan vedd fel, én nálad ezerszer ducibb vagyok, ráadásul a sok tévézéstől vastag a combom, és a röpizéstől csak még vastagabb lesz, mert ugye a zsír sajna nem alakul át...

Én is gyakran hordok sortokat.Ha jól érzed magad benne, ne érdekeljen hogy ki mit mond!

2009. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!