Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régi C&A-Német bőrkabát....

Régi C&A-Német bőrkabát. Mikori lehet ez a régi német kabát? (Lentébb)

Figyelt kérdés

Csináltam róla 3 képet. Tudnátok segíteni hogy mikori lehet a kabát, meg milyen értéke lehet? Még régebben lett hozva németből, egy "bolhapiacról".


Ha valaki ért hozzá, akkor legyen szíves megmondani, kb milyen idős lehet, és milyen árat képvisel!


[link]


[link]


[link]



2012. dec. 30. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy antik C&A kabát, a mester későbbi korszakából. Értéke gyakorlatilag felbecsülhetetlen, de nagyban függ az aktuális évszaktól és hőmérséklettől.
2012. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A C&A Németországban a kimondottan olcsó áruházláncok közé tartozik, az ottani ruhanemüknek semmi komolyabb értéke sincs.


Minél régebbi, annál kevésbé ér valamit, mint minden használt ruha.

2012. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon túlértékeli, akkor esetleg 10 Eurot megér...
2012. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem, mint átlag felhasználó, úgy értékelem hogy a bőr mindig is drága volt, főleg régebben. Korát nem tudom, de valamikor háború utáni lehet már, mert több nyelven is van a bilétájába írva. Szerintem nem gagyi lehet, ha már az 1800-as évek végétől él a cég.


Egy értéket tudnátok mondani, vagy kort, aki ebben szakosodott? Csak mert szerintem nem értéktelen, és nem 10 eurot ér, mikor egy olcsó bőrkabát is 20-as környéke.


Az első kommentelő azt a "felbecsülhetetlen" dolgot meg szerintem csak poénkodásból szánta! :)

2012. dec. 30. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem max. 5 ezerért venné meg tőled egy erre kiéhezett rocker, hiába bőr. És hát a fazonja sem valami divatos, ezért szűk a vásárlói réteg. A C&A tényleg nem számít sem antiknak, sem ritkaságnak, sem pedig valami nagy márkának.
2012. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ebböl kiderül, hogy egyetlen régi Logo sem azonos a tieddel, a kabát egyáltalán nem régi, legfeljebb pár éves. Ezenkivül elég sok börkabát van, ami olcsó, távolkeleti börböl készült és az új ára kb 20-25 Euro, használtan meg nem veszi meg senki sem.

2012. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A logo alapján (meg a belinkelt oldal alapján) valamikor 1984-98 közötti lehet. Ez majd 100 év múlva fog esetleg többet érni, most csak inkább egyre kevesebbet ér.
2012. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!