Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmehetek ebben szilveszterezni?

Elmehetek ebben szilveszterezni?

Figyelt kérdés

[link]


Ehhez hasonló krémszínű felsőm van. Természetesen én vennék alá egy topot is. Házibuliba megyünk, éjfél után pedig egy szórakozóhelyre.

Ti felvennétek szilveszterre? Ha igen, akkor cicanadrággal vagy inkább farmerrel?

(Ilyesmi csizmában leszek: [link] )

20/L


2012. dec. 30. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
simán miért ne :) nagyon csinos az a fehér felső :) amugy milyen toppot gondoltál alá? én véleményem szerint jól mutatna a fekete! Igen simán felvenném de inkább cicanacival jobban kihozza az alakot! :) mondjkuk ha nagyon hideg lesz akkor farmer! (bár én nem szolók inkább semmit minibe megyek bulizni :D )
2012. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
én nem mivel ez tök lepattant,hasonlót dobtam be a gyüjtöbe a múlt héten.ez egy ódivatú darab.
2012. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csini,én inkább farmer párti vagyok, de ahogy te jól érzed magad. BÚÉK!
2012. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a felső nagyon tuti és csinos szexi

de a csizma az nekem nagyon nem jön be x)

2012. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó a felső, simán felvenném farmerral. A cicanaci szerintem itt nem állja meg a helyét, mert a felső nem takarja a feneket. A csizma nekem nem tetszik, szerintem csipkés felsőhöz picivel csinosabb kéne.

Jó szórakozást!

2012. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem farmerral vedd fel.Cicanadrághoz inkább a feneket eltakaró felsőt vegyél.
2012. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp ragaszkodsz ehhez a felsőhöz, akkor én is csatlakozom a farmerosok táborába, viszont én nem feketét vennék alá, hanem fehéret, de a legjobb az lenne, ha ugyanolyan színűt vennél alá, amilyen a felső!

Ez csizma viszont nagyon csinos tudna lenni egy cicanacival, szóval én megfontolnám a helyedben a felsőcserét :)

2012. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!