Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb kategória, de ide írom. 18 éves lány vagyok és imádok minden kreatív hobbit, ékszereket készítek, kötök, varrok. Minden ékszerem és kb. a ruháim fele saját készítésű. Ciki ez? Mert manapság nagyon ritka, hogy vki saját maga készítse a ruháit, inkább megveszik a boltban. Mit gondoltok?

2012. dec. 30. 16:08
 1/9 anonim válasza:
Ha jól néznek ki a ruhák és jól érzed magad benne, akkor szerintem nem ciki. Sőt, ha dicsérik is, akkor főleg jó érzés, hogy te csináltad, nem?:D 15/L
2012. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

18 éves barátnőm szintén varrja remek pompás egyedi ruhái vannak

Szerintem nagyszerű h még szorul emberekbe kreativitás és tudnak dolgokat :D

én aztán varrni nem tudok sokáig tart mire egy gombot sikerül fölvarrnom :'D

2012. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó:) Az egyik tanárunk is ilyen volt, szinte csak saját készítésű ruhái voltak, minden nap vártuk, hogy mit kreált mostanában:)
2012. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tök király én is ezt csinálom. :-)

25N

2012. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon ügyes vagy, bárcsak én is képes lennék magamnak varrni, ékszereket csinálni, de borzalmasan ügyetlen vagyok, és ezért inkább megveszem boltban. Szóval egyáltalán nem ciki, és ha jól sikerülnek a darabjaid, később, még pénzt is csinálhatsz belőlük :)
2012. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tök jó:) Bárcsak én is tudnék ilyeneket.De sajnos semmi türelmem + béna is vagyok:S
2012. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ékszereimet én is, plusz megtanultam kötni és mostanában már felsőket is sikerült csinálnom. Szerintem tök jó, pont olyan amilyet te akarsz és a te méreted. Honlapod, blogod nincs esetleg, amin fennt vannak? Szívesen megnézném őket, hátha kapok pár jó ötletet.:D
2012. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok. Blogom nincsen és máshova sem szoktam feltenni a kreálmányaimat, még nem is igazán gondoltam rá, de lehetséges, hogy csinálok majd:)
2012. dec. 30. 18:44
 9/9 anonim válasza:
csinálj valamit :). énis naagyon kiváncsi lettem :D
2013. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!