Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hallottatok már a férfi...

Hallottatok már a férfi push-up alsógatyáról? (Felnyomja a f. kad és nagyobbnak látszik benne) 27/F

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én még nem hallottam róla...de ekkora hülyeséget!
2009. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

őszintén, ilyet felvenne vki?:D

lehet én vagyok rossz beállítottságú, de én, ha ismerkedem egy pasival, nemazt nézem h mennyire domborodik ki a farka a nadrágból, ez kb az utolsó, amit megnézek, de általában nemnézem meg, és nemis érdekel, majd ha szexre kerül a sor, úgyis kiderül.

azmeg egy külön vicc, hogyha esetleg mégis feltűnne, h ennek mekkora farka van, aztán szexnél kiderül, h bazz, dekicsi ez, mert feltolta egy hülye alsógatyával, hát én ott helyben világgá rohannék, és nemis keresném többet az illetőt :D

2009. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, mi a mindenamiszex.hu-ról rendeltük.
2009. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyen boxerben péniszemelő van, ami felnyomja a csomagot és optikailag nagyobbnak tűnik az egész. Szerintem klassz találmány, én szívesen kipróbálnám, és marhára élvezném, ahogy a szúk farmerben jóval nagyobbnak látszik a szerszám, mint amekkora valójában.
2009. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még sosem hallottam róla, de úgy érzem, súlyos röhögőgörcsöt kapnék, ha ilyet látnék egy pasin :D Szánalmas.


18/L

2009. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azér vicces ez....látszik h a pasik mennyire bevan szűkülve ilyen téren. itt már 2 csaj is megírta h röhögő görccsel szaladna ki a világból, ha ilyet látna, de a pasik azért csaj nyomják a szar szövegüket h tökjó, meg szívesen kipróbálnák.

kedves, értelmes férfiak. nemlátjátok az összefüggést?:D

2009. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úristen...


Ha a talin azt látnám, hogy "uhh mekkora van neki"


amikor viszont szexre kerülne a sor..és kiderülne, hogy az csak látszat...Hááát a pasi helyében összeszégyelném magam..


Nem a méret a lényeg :D

L.

2009. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

hallottam róla, még régebben a tv-ben láttam is... :D

szerintem annyira nem gáz, a lányok is pushup melltartót hordanak (én is) és ez az alsógatya semmivel sem rosszabb annál szerintem:D 18/L

2009. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úristen, megállok a fejlődésben... :D
2009. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a nőknél teljesen elfogadott, hogy szivaccsal tömik ki a melltartójukat.

Ha egy pasas hord ilyen péniszemelőt, akkor meg egyből jön a felháborodás.


Ha szexre kerül sor, akkor az nem derül ki, hogy a nő melle mégsem akkora mint amekkorának mutatta?

Ja, hogy az teljesen rendben van...


Amúgy külföldi rendelgetős oldalon már botlottam bele ilyenbe. Próbálni még nem próbáltam. Mindennapi használatra én sem látom sok értelmét. Strandra lehet hogy kipróbálnám.

2018. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!