Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Központi írásbelire ill....

Központi írásbelire ill. szóbelire miben kell menni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mindkét esetben ugyanabba megyek, mert más suliban lesz az írásbeli és megint másban a szóbeli.


Így gondoltam: Csinos törtfehér ing

Fekete cicanadrág (bélelt)

Fekete csizma (nincs rajta díszítés különösebben)


A másik dolog, hogy milyen, milyen mértékú smink kell oda?

És, hogy a vizsgázóbiztosok mennyire néznek csúnyán a körömlakkért?



2013. jan. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a sminked és a körmöd. Cicanadrág helyett pedig vegyél föl rendes nadrágot.
2013. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fölé egy blézert és tökéletes.

Körömlakk és körömlakk között is van különbség, legyen diszkrét és elegáns árnyalat (műköröm szerintem gáz), mint ahogy a smink is. Nem kell teljes harci díszben menni...

2013. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Fekete cicanadrág helyett inkább "rendes" fekete nadrágot. ;)


19/L

2013. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké akkor rendes nadrág lesz :) de farmerból csakbszürke van. Körömlakknak halvány-pasztellrózsaszínt gondoltam. Sminknek halvány szemceruza, spirál.


Köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 3. 13:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Meg sem fordult a fejemben a mûköröm! Szerintem nagyon-nagyon visszataszító!
2013. jan. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!