Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H rendelek egy cicanacit a...

H rendelek egy cicanacit a BlackMilk Chlothing-rol akkor mennyi lesz osszesen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnek rendelni egy cicanadrágot mint ahogy mar írtam, mivel nemsokára itt a szülinapom:)

75$ az ára, es azt szeretnem kérdezni hogy ha megrendelem akkor összesen mennyi lenne?

Meg ha valaki már rendelt onnan és ha tud mondani valami hasznosat akkor hálásan megköszönöm:)


2013. jan. 3. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot előre is :) Bocsi a sok kerekítés miatt, de remélem nem számoltam félre semmit.

75 aud -> 17 500ft

szállítás 18 aud -> 4200ft

eu-n kívűlről érkező csomaghoz hozzáadódik a rendelés+szállítás 27%-a -> 5800ft

Szóval 27 500ft körül, kicsit több/kevesebb pár forinttal. Szerintem nem éri meg, még ha szuper minőségű is közel 30 ezret kiadni érte. Nem tudom melyik nadrágot nézted ki, talán únión belül keress hasonlót.

2013. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettél:D
2013. jan. 4. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!