Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy tanárnő miért öltözködik...

Egy tanárnő miért öltözködik dögösen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 21:47
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 12. 11:52
 32/40 anonim ***** válasza:
21%

Én lány vagyok, de egyetértek veled. Azért van átmenet a k*rvás és a csinos között is.

Nekem az irodalomtanárom ilyen. Betipeg a kis tűsarkújában, csipkés ruhában, amiből ki van a fél melle. Na nem mintha nekem úgy nagyon elvenné ez a figyelmemet a tanulásról, de ő már inkább az undorító kategória. Szerintem van már 50 éves... Igaz, hogy vékony, de a fején azért látszik a kora. Ennek ellenére a fiúk úgy nézik a mellét. :D fúj... Persze amint kilép az ajtón nagy buzgón állítják, hogy mekkora k*rva, stb... :)

2013. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
67%

Ez tipikus példája az irigységnek és a rosszindulatnak!

A mai elférfiasodott lányok és elnőiesedett fiúk lenézik azt, aki nemének megfelelően, szépen, csinosan öltözködik és van megjelenése! Egy nő igenis szoknyában és normális cipőben az igazán csinos, nem pedig farmergatyában és tornacipőben!! Inkább örülni kéne, hogy vannak még igazán szép, csinos nők is! (Sajnos egyre kevesebben, pont az ilyen gonosz társadalmi hatások miatt.)

19/f

2013. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

# 33

Ne okoskodj. Nem arról van szó, hogy csinosan öltözködik, hanem egyszerűen mint egy ribi.

2013. jan. 12. 13:22
 35/40 anonim ***** válasza:
Linkelj már be légy szíves egy képet valahonnan, hogy nagyjából el tudjuk képzelni! Anélkül nehéz megítélni.
2013. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Nem fogok róla képet mutatni mutatni, kirívó öltözködést pedig mindenki eltud képzelni.

A legextrémebb talán az átlátszó, lyukacsos felsője volt nyáron, alatta pedig majdnem kiestek a mellei a melltartóból.

2013. jan. 12. 13:44
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
igen, csinosak a nők szoknyában, de csinosnak lenni nem csak fenékvillantós szoknyába lehet!
2013. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
akiről én beszélek, simán eljön így, pedig 46 éves kb. : [link]
2013. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Mert nem tudja máshogy felhívni magára az osztálya figyelmét...
2013. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Azért,mert így a tanulók jobban szeretnek tanulni és motiváltabbak. Ki ne akarna tanulni egy szép,szexi,fiatal,bombanőnek? Mindenki jobban szereti,és a tananyagra is jobban figyelnek,mintha egy rusnya vénasszony tanítana.
2018. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!