Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tanárnő-Diáklány kapcsolat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárnő-Diáklány kapcsolat? Mit akar? Rólam annyit, hogy biszexuális vagyok, bár már egy ideje inkább a nők kötik le az érdeklődési körömet.22 éves vagyok, és felsőoktatásban veszek részt, Pécsett.

Figyelt kérdés

Az egyik docensem - nő - iszonyatosan tetszik nekem, de sosem voltam az a kezdeményező típus. Mivel már jócskán tart a vizsgaidőszak, és nem hiszem hogy többet tanítani fog, így lépni szeretnék...de csak akkor, ha azok a dolgok, amiket megfigyeltem, jelnek tekinthetők. :)

Sosem voltam jó flörtölésben, amit teszek, mindig ösztönös...de néha egy ágyúgolyó is kevés lenne, hogy ráébresszen, a másik akar valamit.

Nos, míg tartott a szorgalmi időszak észrevettem pár dolgot... ezek a következők.

Gyakran ült le órán a közelembe - vagy mellém, ha valaki más jött be órát tartani, vagy esetleg tőlünk felelt valaki. Olyankor láttam, hogy a szeme sarkából engem néz...közben a haját csavargatta (hosszú, hát középig érő vörös haja van). Egyszer-kétszer előfordult, hogy míg rám nézett a szeme sarkából, a kezével az állát támasztotta, és a kisujját a szájába vette...úgy nézett rám.

Ha a suliban, vagy a környékén találkoztunk, mindig magázva köszönt és pókerarccal, de amikor a városban összefutottunk véletlen, akkor egy halk "Hello"-val köszönt, és mosolyogva végigmért....Ha már messzebbről észrevettük egymást - városi séták alkalmával - akkor láttam, hogy somolyog, és mikor mellém ért, már szinte vigyorgott.

Egyik óra után visszamentem a terembe, mert aznap iszonyat sok könyvet cipelt fel a 3. emeletre, és gondoltam segítek neki levinni őket. Elpirult, mikor közöltem, hogy hát azért mentem vissza a terembe, mert gondoltam segítek neki...és míg piruló arccal a könyveket rendezgette a katedrán, közölte szemlesütve: Nagyon kedves vagy!


Hát, egyelőre ennyi. Annyit tudok róla, hogy egyedülálló...és nem tűnik egy túl kezdeményezős típusnak. :)

Már nem tanít, és mivel idén fogok államvizsgázni, már nem is fog. Úgyhogy már nem a tanárom, és nem is lesz az. Amúgy, mint már az elején írtam, én 22 éves vagyok ő ha jól tudom, idén lett 30.

Szeretnélek megkérni titeket, hogy írjátok le a véleményeteket, vagy valami tanácsot....



2012. dec. 17. 17:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
csapj a lecsóba!
2012. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Ezek szerint úgy gondolod érdemes lenne? :D
2012. dec. 17. 17:25
 3/34 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem próbáld meg, veszíteni nem veszítesz semmit.
2012. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
vágd be neki, ha teheted
2012. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
És hogyan "próbáljam meg"? :) Hogyan adjam a tudtára, hogy jó lenne kicsit jobban megismerni? :)
2012. dec. 17. 17:30
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá!;)
2012. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! Nem tudhatod melyik egyetemen mi van! Vannak ismerőseim több egyetemen is...és hagy na mondjam, hogy egy másik nagyváros másik híres egyetemén több a meleg tanár, mint kb. bárhol máshol.... az, hogy az ember mit gondol az egy dolog...a tények, na azok valamik.
2012. dec. 17. 17:32
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele a tárgyáról, és hozz fel valami programot a témában...
2012. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
22%
Vegyetek be engem is.:D 32f
2012. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is vágj bele! Nem veszíthetsz semmit :)

Esetleg kérj tőle segítséget kapcsolatfelvétel gyanánt..

Na meg persze te se felejtsd el a jeleket! Add tudtára, hogy tetszik neked hátha felbátorodik ő is. :) Sok sikert!

2012. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!