Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete alapon türkiz csíkos...

Fekete alapon türkiz csíkos inghez milyen nyakkendő illik?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam, hogy egyszínű türkiz. Szerintem az nagyon szép lenne. Esetleg van más ötletetek?
2013. jan. 4. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a türkiz csíkok inkább türkízzé teszik az inget akkor fekete nyakkendő,ha inkább feketés az ing akkor türkíz színű :)
2013. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sejemfényű türkíz, vagy középszürke. A fekete mindenképpen kerülendő! Csak temetésen illik.
2013. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon vékonyak a csíkok, úgyhogy összességében inkább fekete mint türkiz. Akkor ez lesz :-) A szürke is nagyon szép lenne, vagy még amire gondoltam az a selyemfényű drapp. Mondjuk így most nehéz elképzelni, de úgyis megrendelni szeretném, nem fogom tudni személyesen megnézni.
2013. jan. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!