Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HOGYAN kerülhet ez ennyibe?!

HOGYAN kerülhet ez ennyibe?!

Figyelt kérdés

Nem tudom, ismeritek-e a Chicnovát, sajnos Magyarországon nincs, de baromi jó cuccok vannak, és elvileg rendelhetőek netről is. Szóval nézelődtem, és mikor ráleltem erre a ruhadarabra [ [link] ], percekig csorgattam rajta a nyálam, majd megpillantottam az árat.


...


TE JÓ ISTEN! 155 dollár? Az 35 000 forint! És ehhez jönne még a szállítás (valaki megtippelné, hogy az kb. mennyi lenne?), meg az ilyen-olyan-amolyan postázási költségek, hát kész rablás.

Aztán a kezdeni sokk után hátborzongató felfedezést tettem; a Chicnovában MINDEN király leggingset ennyiért adnak...


Ezt is:

[link]


Meg ezt is:

[link]



Hogy kérhetnek el egy sima macskanadrágért ennyi pénzt?!



2013. jan. 4. 22:32
 1/4 eperke.65 ***** válasza:
80%
sok ember beis dől...amugy 3500ért tudok rendelni mindenfajtát
2013. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mmano88 ***** válasza:
100%

Tessék válogatni:

[link]


Tudom hogy nem ugyan az a minőség, de sok van ingyen szállítással magyarországra, és csak 10-15usd egy naci.

2013. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ennyi pénzért magyar országon 5 ilyen másikat megvehetsz. A minősége sem ugyanaz meg nem is ugyanolyan de attól még az is lehet jó :))
2013. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
uccsó, te kajak leírtad Magyarországot kisbetűvel és külön? OMG
2013. febr. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!