Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » (19/F) Mi a véleményetek...

(19/F) Mi a véleményetek arról, ha egy férfi kedvtelésből gyűrűt hord?

Figyelt kérdés

Nem arany, nem eljegyzési gyűrű, semmi extra, csak egy egyszerű ezüst vagy valamilyen fémes színű gyűrűre gondoltam.


Nincsenek ferde hajlamaim, és nem is szeretnék annak tűnni! csak egyik példaképemen (Ryan Key) megtetszett (ő is 100% hetero)


Fülbevalót pl. számos férfi fülében látok, (nekem mondjuk az nem tetszik) a gyűrű is elmegy?:S Esetleg van annak jelentősége, hogy melyik kezeden hordod, mint pl. a fülbevaló esetében, hogy nehogy a jobb füledbe rakd mert akkor azt hiszik meleg vagy?


2009. aug. 27. 02:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik :)

az én barátom is hord gyűrűt.

2009. aug. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy néz ki a gyűrű amit hord, és melyik kezén melyik ujján? :)
2009. aug. 27. 02:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

képet sajnos nem találtam :S

hátööhh...a gyűrűsujján hordja de mindig cserélgeti. Hol a bal hol a jobb kezén XD

2009. aug. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó srác hord gyűrűt, én általában mutatóujjon szoktam látni, de szerintem tök mindegy, hol viseled. A hüvelykujjon hordott gyűrű a homoszexualitás sajátossága volt, de már rohadt sokan hordják ott, úgyhogy kb olyan, mint a kérdező által említett jobb fülben fülbevaló, ami kb a '90es évek első fele óta már egyáltalán nincs így.
2009. aug. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Az én párom a régi arany gyűrűket amit nem használtak beolvasztatott és abból lett egy vastagabb arany karika gyűrű. Semmi extra. Ezt a bal kisujján hordja.
2009. aug. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
nekem nagyon nem jön be!!
2009. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs velem semmi probléma. Van akinek kimondottan jól áll :)

17/L

2009. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is hord. Igaz az olyan gyűrű, hogy együtt vettük még két éve egy nyaraláson és ugyanolyan volt az övé meg az enyém is :)

De amúgy ő nagyon szereti és jól is áll neki. Több férfit szoktam látni gyűrűt hordani. Nem gáz, bár szerintem a gyűrűs ujjon mutat a legjobban.

2009. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hogy ha jól áll, akkor nem gáz, bár nálam attól függ, h kin van rajta, van olyan ismim, akin kifejezetten nem tetszik, mert sztem illik hozzá, pont, h kissé ferdehajlamúsítja a kinézetét ...
2009. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

bocs... NEM illik hozzá


-előző voltam-

2009. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!