Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vidéki nagyobb városokban...

Vidéki nagyobb városokban mennyivel olcsóbbak a ruhaboltok mint Budapesten? Ha egyáltalán olcsóbb!?

Figyelt kérdés

Pl. Debrecen, Tatabánya, Pécs....

és New Yorker, H&M, Tally..stb.


2013. jan. 5. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Amm kicsit vagy néha eggyeltalán nem
2013. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem olcsóbb sajnos. Debrecentől lakok 50 km-re egy kis faluban de oda járunk ruhát venni. Még szerintem drágábban is próbálják eladni a márkás dolgokat, mert hogy nekünk csak ott elérhetőek, egy nadrágért úgysem megyünk fel Pestre inkább megvesszük drágábban.
2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de mi az a drága? az árra lennék kíváncsi 8 ezer vagy több? pl. a nadrág amit mondtál
2013. jan. 5. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olcsóbbak. Sőt, talán drágábbak is abból a szempontból, hogy nincsenek olyan sűrű akciók. Pesten az év bármelyik időszakában találsz filléres cuccokat.
2013. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az általad felsorolt üzletekben ugyanolyan árakkal találkozol akár Bp-en, akár vidéken tévelyegsz be egy boltjukba.

Nincs különbség.


Viszont a kínálatban sokkal inkább. Vidékre nem minden jut le, sokkal kisebb a választék, az üzlethelyiségek is többnyire kisebbek.


A pesti, a debreceni és a nyíregyházi üzleteiket ismerem.

2013. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kis városokban drágábbak a ruhák,mint a nagyobbakban.
2013. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez változó, én kisvárosban lakom, egy új divatos pulcsi 3000-4000 ft, egy farmer szintén 4000.


Poló 1500.


De ezek tényleg "divatos"-ak, férfiaknak nőknek kicsiknek. Még buliscucc is van, ha valakinek tetszik a Ribanc Style. (Bocs a kijelentésért :D )

2013. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem hiszem hogy ennyi pénzért pl. a New Yorkerben találnál cuccokat. Nálunk még a kínaiban is 6 ezer egy nadrág.
2013. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szolnoki és budapesti viszonylatokat ismerem.

Azt a következtetést vontam le, hogy Budapesten hamarabb elviszik a nagyon akciós cuccokat a New Yorkerből, Takkoból.

Szolnokon meg még mindig van a Newyorkerben 290!!ért balerinacipő, Takkoban meg 2000-ért farmer.

(Ezek a boltok "egyenárasak" tehát ugyan olyan áron dolgoznak, mivel egy bolthálózatról van szó.)

Kínai üzletek sajnos nem arról híresek, hogy bármit leértékeljenek. Kb ugyan az az árkategória mindkét városban. Vannak olcsóbb meg drágább kínaiak. De pl. szolnoki Skálában vannak leértékelt táskák, és tök szépek. Budapestibe soha sincs leértékelve táska, 6-7ezrek...

Skála mellett viszont van egy kínai, ott van már 3-ért táska. Meg a Family Centernél az Auchanban az Invázió nevű boltba is annyi.

Szolnoki kínaiba szoktam találni olyan ruhákat, amiket máshol nem! :)


Turikról meg annyit, hogy szerintem az Angex mindkét városban nagyon drága, a Háda viszont Szolnokon 500-1000Ft-ttal olcsóbban kínálja a cuccait. Ja, meg nem kapkodják szét első nap a márkásabb cuccokat.;)

2014. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!