Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Springfield ruhaboltba van...

A Springfield ruhaboltba van 30 napos visszafizetési garancia? Elég csak a blokk ha megvan, vagy kell a címke is? A West Endbe vettem, visszavihetem a Aréna Plázában található üzletbe?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!:)
2013. jan. 7. 15:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a H&Mbe van 30 napos garancia.És egyébként 27én vettem,tehát még visszavehetik?Nem is használtam még,csak vidéki vagyok,és nem tudok mindig Pestre rohangálni.
2013. jan. 7. 15:55
 2/2 anonim válasza:
Alapesetben nincs ilyen, de néhány üzlet megadja ezt a lehetőséget, ha nem tetszik a termék. Gondolom erről van szó, és nem hibás. Szerintem próbáld meg felhívni őket, mielőtt fölöslegesen utazol. (úgy tudom, de nem biztos, hogy már vissza lehet vinni ugyanazon cég másik üzletébe is)
2013. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!