Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény erről a fürdőruháról?...

Vélemény erről a fürdőruháról? (kép)

Figyelt kérdés
Nem tudom mit érzett anyum amikor megvette... De az osztállyal fürdőbe megyünk és sajnos nincs másik... Mutatkozhatok benne vagy ultragáz? :( Inkább el se menjek? [link]
2013. jan. 7. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Odaírhattad volna a nemed meg a korod.

12/l vagy 20/l esetleg, vagy netán 19/f?

Mert ha kb 12vagy akkor nem gáz, meg az sem, hogy anyukád vette, de ha megvagy minimum 15 bújjál el!

2013. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
És ne azért mert ilyen a gatya, amit kaptál, hanem mert mással veteted.
2013. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, igazából most nyáron nagyon mennek majd ezek a virágmintás darabok.


Például ez a calzedoniának a legújabb nyári kollekciójából való, és a tied nagyon hasonlít:


[link]


Egyébként nekem amúgy is tetszik a mintája, a fazonjával csak annyi gondom van, hogy kicsit magas a derékrésze a bugyinak, lehetne jobban csípőfazonú.

2013. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14 alatt jó.
2013. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Oszinten? Inkabb nudista lennek.

Szerintem a fiuk ki fognak rohogni, a lanyok pedig kibeszelnek.

En a helyedbe vagy egy jo baratnotol kernek kolcson, vagy valahogy szereznek egy masikat, vagy inkabb nem furodnek.

2013. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
14/l :| amúgy a bugyi nem olyan, csak úgy látszik a képen... hát anyum csak úgy hazaállított vele hogy de aranyos... és a másikat már kinőttem... :|
2013. jan. 7. 19:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz, nekem tökre tetszik. :) Szerintem aranyos. És nem negatívan aranyos.
2013. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat a negatívat és a pozitívat egyaránt :) várom a továbbiakat :P
2013. jan. 7. 19:30
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Hááát...Én max. a lányok előtt venném fel, de nem tudom milyen a viszonyod az osztálytársaiddal...Remélem nem bántalak meg azzal ha azt mondom hogy nekem nem tetszik. Bár nem is az én stílusom. Szerintem is, ha nem szeretnéd felvenni kérj kölcsön barátnőtől! 14/L
2013. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele gond. Nyugodtan felveheted. Nah meg inkább ezt mint egy barátnőét. Én biztos nem vennék fel használt bugyit.
2013. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!