Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy lánynak...

Szerintetek egy lánynak akinek egy kicsit izmosabb a vádlija jól áll a telitalpú?

Figyelt kérdés
Vettem nyáron egy telitalpú szandit ami sokkal jobban áll mint a magassarkú mert nem emeli ki annyira a vádlimat. Most kinéztem egy telitalpú bokacsizmát amit még igaz nem próbáltam fel de ma fogom megnézni. Ti mit gondoltok az izmos vádli+magassarkú vagy telitaplú kombinációról?

2013. jan. 12. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettő jótékonyan hat, eleve magasarkúban vékonyabbnak tűnik a láb. Az hogy azon belül melyikkel jobb inkább cipő függő. Mármint az egyéb része milyen.
2013. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ebben van 1 kis tapasztalatom, mivel hugomnak is elég izmos a vádlija, és van neki magastalpú, meg sima talpú cipője, és csizmája. Én úgy látom, h akinek vastagabb meg izmosabb a vádlija, annak jobban áll a magastalpú v magassarkú cipő ha vékony nadrág, cicanadrág, szoknya van rajta, optikailag jobb hatású. ha viszont ilyen téli hidegben amikor vastag nadrág van rajta meg csizma, akkor nem számít mert nem látszik az izom, akkor lehet telitalpú csizma.
2013. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!