Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emberek! Melyiket válasszam?

OoVvSs kérdése:

Emberek! Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
van egy Zaras farmer dzseki aminek oldalt megy a cipzárja és a mellkas részén sok szegecs van és van egy pull&beares farmer dzseki aminek az a különlegessége, hogy a hátán kb a könyöktől a másik könyökig fekete rojtos. mind a 2 nagyon tetszik és ezért nem is igazán tudok dönteni. az áruk is ugyanannyi. esetleg még a minőséget nézve a zaras jobb, de ez most valahogy nem annyira veszem figyelembe, mert odavagyok értük :D kérlek segítsetek és előre is köszi a válaszokat :)

2013. jan. 12. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
a zarás jobban hangzik szerintem. és még meg is találtam a neten azt a pul&bear-es dzsekit is amit leírtál, hát az nekem bocsi de nem tetszik. :D egyértelműen zara :D
2013. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a rojtos kb még egy szezonig fog élni, míg a szegecses tovább, persze ez akkor lehet fontos, ha követed a divatot, bár én mindenképpen a zara-s szegecsest választanám, a rojtosat pedig hordani is tudni kell, de ha megvan hozzá a stílusod, akkor hajrá ;)
2013. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ;) ezek szerint a zarás a nyerő :D holnap meg is veszem :)))
2013. jan. 12. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Linkeld be, a honlapokon rajta kell, h legyen. Úgy könnyebben tudnánk segíteni. :)
2013. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak az a gond, h a zaras már nincs fennt az oldalon. és végül tényleg azt választom :) akit eddig kérdeztem azt mondta, h a zaras legyen úgy hogy... :) azért köszi, h probalsz segíteni :)))
2013. jan. 12. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A szegecs az már so last season...
2013. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!