Mi legyen? SOS!

Figyelt kérdés
Szóval:van egy UGG-szerű csizmám,aminek ugye szinte tök sima a talpa. Na most én ebbe a csizmába szerdán eltörtem a kezemet(elcsúsztam).Ma ugye megint esett a hó. Anyukám azt mondta,menjek az ő bakancsába(nagyon gázul néz ki),/a bokacsizmámban(nem tudom,ez mennyire csúszik).Vagy esetleg a tavalyi csizmám van még,aminek letapostam a sarkát,szóval elég érdekesen megyek benne. A bakancsot nem igazán akarom felvenni,viszont megint elcsúszni sem akarok. Ti melyiket vennétek fel a helyemben?

2013. jan. 13. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
bokacsizma
2013. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel a bakancsot! Ma már nagyon nagy divat a bakancs! Ilyen rockeres de ha nem tetszik újítsd fel vagy valami ha van szegecsed vagy hasonlód rég nadrágról akármi akkor ragaszd rá vagy ilyesmi ahogy jónak látod vagy színes cipőfűző
2013. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy divatos ma a bakancs,de ez nem az a stílus.Ez eléggé férfias,böszme állat(ennél értelmesebben nem tudom leìrni,olyan túrabakancs-szerű).Kb a déli sarkon hordhatnak ilyet a ffiak.Gondoltam arra,hogy belebújós szürke pulcsival veszem fel,de magar a cipőt sem tudom elképzelni magamon.Felújítani holnap reggelig nincs időm,+anya is hordja még.
2013. jan. 13. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán felvenném a túrabakancsot! Tök jó kényelmes, nem fagy le benne a lábam az alulról jövő hideg miatt, nem ázik át jobb esetben, még szaladni is lehet benne a busz után :D
2013. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából nagyon félek a többiek reakciójától...nem szoktam feltűnő /szokatlan dolgokat hordani,és baromira parázok attól,hogy piszkàlnának vele/miatta. egyébként 15L vagyok
2013. jan. 13. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:
A bokacsizmádnak milyen a talpa?
2013. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!