Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy van a New Yorkerben a...

Hogy van a New Yorkerben a visszacserélés?

Figyelt kérdés
Vettem egy ruhát múlt hét előtti héten vasárnap az Allee New Yorkerében, de nem tetszik és nem nagyon tudom hordani (azért vettem meg, mert ott helyben nagyon tetszett és a barátnőim rábeszéltek..). Lelkiismeretfurdalásom lenne, hogy csak foglalja a helyet, még nem hordtam, a címke is rajta van, meg van a blokk is. Visszavihetem mondjuk az Aréna New Yorkerébe? Vagy csak az Alleeba? Vagy már túl késő? Hogy megy ez? Odamegyek, sorbanállok, szólok a pénztárnál, hogy nem tetszik, visszaveszik és visszafizetik? Vagy visszaveszik, én pedig választok valami mást abban az árban?

2013. jan. 14. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg vissza is kell fizetniük, de a leväsärläst szoktäk felajänlani. Azt hogy mennyi idöd van visszavinni rajta van a blokk hätuljän. h&m-ben 30 nap asszem, ugyh a Newyorkerben is hasonlo lehet.
2013. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, és mehetek az Arénába, vagy az Allee-ba kell visszavinnem?
2013. jan. 15. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Oda vidd, ahol vetted
2013. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!