Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik nektek ez a felső?

Hogy tetszik nektek ez a felső?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 16. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak a fehér változata tetszik. A fekete és piros eléggé kurvincás, mert félig átlátszó szövetrész van rajta és az csúnya. Jó lenne az összes szín, ha a lyukacsos részt leollóznánk róluk :P



23f

2013. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fekete néz ki a legjobban, a többi olyan semmilyen.

A fehér sem lenne rossz, de ott elveszik a strassz, ami pont, hogy a ruha különlegességét adja.


Ennyit nem ér.

Az anyaga pedig egy fos. (volt ilyen anyagú ruhám, 2 perc után téptem le magamról annyira rossz volt)

Nem tudom, miért de nagyon tolják ezt az anyagot, nyilván nagyon olcsó az előállítási költsége.

2013. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem rettenetes, minden színben - bár ez attól is függ hány éves vagy és hova vennéd fel. és még drága is.
2013. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem tetszik, olyan közönséges számomra. 19/l
2013. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez iszonyat csúnya. fazonja is fura, a strasszok meg még ócskábbá teszik. ja és drága.


18/L

2013. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez valami borzalom. Az anyaga valami iszonyat rossz minőség. A strassz hamar lepotyog róla. De ha választani kellene, akkor a fekete még elfogadható ránézésre. Ára meg egyenesen horror. Kínaiban lehet ilyen felsőket kapni, na de ott sem ennyiért.
2013. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szép az ára. ebből vehetek 2 kardigánt.
2013. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, szép, ízléses. Egy csinos nőn biztosan jól mutat. Nekem bejön. :) 20/F
2013. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fekete jól néz ki, bár valóban lehet ilyeneket kínaiban is kapni 1-2ezerért. Nekem is van szinte ugyanilyenem.
2013. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
maga a felső szép, de a kövek rajta nagyon közönségesek.
2013. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!