Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan színésznő, énekesnő...

Van olyan színésznő, énekesnő akinek követed, lemásolod az öltözködését, hiszen nekik egy egész csapat találja ki, hogy mibe öltözzenek nem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan zenész, akinek követem az öltözködését, David Desrosiers a Simple Plan-ből. Nem majmolásból teszem ezt vagy valami, szimplán hasonló az ízlésem és tetszenek a cuccai. Plusz már előtte is nagyon hasonlóan öltözködtem. :) 20/F
2013. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok. Kiegészítve a választ: Szerintem nők is vannak, akik ugyanígy vannak valami hírességgel, magamból kiindulva. :)
2013. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy érted... lemásolni lehetetlen, mert olyan ruhákat sehol nem kap az ember amit a sztárok hordanak, nem is lenne rá pénze egy átlagembernek. Ha meg csak hasonlóba öltözök az már nem másolás. Mindenesetre én nem szoktam nézni hogy ki mibe jár, én azt veszem fel ami nekem tetszik és nekem jól áll.
2013. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs, azt veszem meg, ami tetszik. Sztároknak nem igazán figyelem a ruháit, inkább a munkásságukat követem. Akiknek meg nem ér annyit a munkássága, hogy kövessem, azokkal egyáltalán nem foglalkozom.
2013. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Soha senkinek nem másolom le az öltözködését. Saját egyéniség vagyok, hála az égnek egész jó stílusérzékkel megáldva, nincsen szükségem rá. Persze inspirálódni lehet egy-két összeállításból, van, hogy megtetszik egy ruhadarab, és hasonlót beszerzek, csak éppen más cuccokkal kombinálom, hogy hozzám illő legyen, de az más dolog, mint egy az egyben ugyanúgy öltözködni. Szerintem az baromi... olcsó, ízléstelen és egyéniség hiányára utal..

21L

2013. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, de ihletet szoktam meríteni. Meg lookbookot is nézem. De másolni nem másolok senkit, csak inspirációt szerzek:D
2013. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se másolom csak ihletet merítek belőle. Ami nagyon tetszik azt megjegyzem és megvalósítom (ha van rá lehetőségem) És nem pont ugyanazt csak hasonlót h mégis tükrözze de ne majmoljam le :)
2013. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rihanna. Több olyan frizurám is volt már, mint ami neki. A mohawk, a pixie cut és mindegyik nagyon jól állt. A fej és arcformánk kb. ugyanaz. Mást nem figyeltem még, öltözködést illetően saját stílusom van. Vagány, de elegáns.
2013. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!