Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » XL-es méreteim vannak, nem...

XL-es méreteim vannak, nem vagyok sem átlagos sem molett. Nem tudok dögös ruhadarabokat vásárolni magamnak Miskolcon! Miskolc és környékén hol vannak olyan boltok, ahol esetleg megoldhatnám ezt a problémám?

Figyelt kérdés

Van itt még valaki ilyen helyzetben, mint Én???

(Ja, és nem akarok lefogyni, ha esetleg valaki azt tanácsolná, mert áldom az Istent, hogy ilyen arányos vagyok. :) )



2013. jan. 18. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hordhat valaki XL-es méretet ha mondjuk nő létére 190 centi, és nézhet tök úgy ki mint a 155 magas csaj az XS-es ben.


Attól függ milyen ruhákat szeretnél. Mit értessz a dögös alatt? Netes rendelés nem jó?

2013. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Dögös alatt mondjuk ilyet értek:

[link]


Viszont Mc-on semmi nincs. Telt karcsú vagyok. 175 cm és 88 kg.

2013. jan. 18. 14:09
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
ahoz képest hogy nőknél a 175 cm-hez a 60-62 kg az ideális...:D nem rossz, nagy kufferba jó tolni :DDD
2013. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Milyen kedves! :D Van 1-2 dögös ruhám, amiben igencsak megfordulnak utánam, vannak elismerő tekintetek is, és nem utcasarki viseletről beszélek! :) Nincs semmi mű rajtam, és festék is minimális! :) Kinek mi az ideálja! :)
2013. jan. 18. 14:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem, és örülök neki egyébként..Legalább egy újabb ritkaság, valamely nő nem táncol pengeélen összeszakadás szempontjából. :D
2013. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Csak halkan:

azt ugye tudod, hogy ha most arányos vagy, akkor -X kilóval is nagyon-nagyon-nagyon valószínű, hogy az lennél?

Persze nem egyszerre fogy az ember mindenhonnan, előbb általában onnan megy le, ahonnan nem kellene... de a végső arányok ugyanazok lesznek.


Miskolci üzletet sajnos nem tudok.

2013. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy arányos lennék akkor is. Voltam én már 60 kg is, de így érzem magam jól! :)
2013. jan. 18. 14:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
175 cm-hez 60 kg? Na ne nevettess! :D :D :D Ha deszkát akarsz, akkor persze az a jó, de szerintem a kérdező tényleg formás lehet, csupa jó értelemben. Szerintem egyáltalán nem kell fogynia.
2013. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nem is áll szándékomban fogyni! :)
2013. jan. 18. 14:56
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtom. némelyik bolt ruhatáraa annyira elvan méretezve, hogy alig jön rám az xl-es, van ahol meg az m-es leesik rólam. nemtudom te hol szoktál főként vásárolni, de nem hiszem, hogy mindenhol xl vagy...
2013. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!