Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha nincs sok ruhám és anya nem vesz mert hogy van 2 olyan felső ami még nem volt rajtam, de van olyan 15 felsőm kb amit hordok és mindig ugyanaz van rajtam, félek hogy kinevetnek a suliba....

2013. jan. 20. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értelek... azt írod van 15 felsőd amit hordasz, szóval bőven van elég. Nekem 5 van csak, nem is akarok többet, mégsem nevet ki senki sehol.
2013. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 15-20 felsőm van, de van olyan, ami már vagy öt éves. Nagyon jó állapotban vannak, mivel csak kézzel mosom őket, nem mosógépben.

A suliban nem szólnak rá semmit, mivel nem foglalkoznak vele.

Amugy ha van vagy 15 felsőd, akkor elméletben nem mindig ugyanaz van rajtad, hiszen kb három hétig megteheted, hogy minden nap mást veszel fel.

Mit szóljon az, akinek csak 1_2 van?

2013. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki sem jár mindennap más ruhában. Egyszer újra fel kell venni mindegyiket. Nekem sincs sokkal több és soha sehol nem nevettek ki. Ezek szerint te kineveted, azt aki mondjuk egy héten kétszer felveszi a kedvenc pólóját ? Hmm... bőven elég az neked.. majd ha nősz, akkor ráérsz, vagy gyűjts pénzt és vegyél saját erődből. Talán, akkor jobban fogod értékelni azt, amid van.
2013. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!