Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Figyelembe veszed öltözködésed...

Figyelembe veszed öltözködésednél, hogy van tetoválásod?

Figyelt kérdés

pl.ha esküvőre,állásinterjúra,hivatalba....vagy bárhova is mész,eltakarod,vagy inkább megmutatod a tetoválásod?

nem zavar,h.a szoknyából csak egy része látszik ki a tetkónak?


2013. jan. 22. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az zavar csak, ha a fele látszik ki a tetoválásnak, tehát már a ruhavásárlásnál figyelek arra, hogy olyan ruhát vegyek, ami vagy eltakarja teljesen, vagy megmutatja teljesen. Alkar tetoválásom van, tehát nincs nehéz dolgom, de pl. háromnegyedes ujjú felsőt nem hordok. Valamint nem alkalomhoz köthetően takarom el vagy "mutatom meg".
2013. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a tarkómon van tetoválás. de esztétikus, kicsi. alapvetően lazán elegáns az öltözködési stílusom, nem mondhatnám, hogy bármikor is eszembe jut egy felsőnél, vagy gatyánál, hogy jaj, nem megy a tetoválásomhoz. állásinterjúra, ha az idő engedi, összefogott hajjal, garbóban megyek, ha nem, akkor leengedett hajjal. túl hivatalos esményeken nem mutogatom.
2013. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kézfejemen is van,tehát azt nem tudnám sehogy sem eltakarni.A többit sem szoktam.Persze,ha hivatalos helyre megyek,akkor nem fogom "mutogatni".
2013. jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nyár kivételével egyik évszakban sem látják, meg amúgysem nekem kell megfelelni, hisz én ügyfélként jelenek meg ilyen helyeken

Esküvőn voltam nyáron egy szál fehér ing-ben nem hordtak le miatta

Állásinterjúról meg csak annyit tudok mondani, hogy amilyen körben dolgozom ott nem hajtanak el a tetkók miatt

Bankban is látták sokat a tetkóimat

20/F

2013. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!