Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválásod van, és...

Milyen tetoválásod van, és miért azt választottad?

Figyelt kérdés

kort és nemet is írjatok légyszíves4

Minden válaszolónak megy a zöld kéz!


2012. jan. 23. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem semmilyen nincs, mert igénytelennek tartottam sokáig. (Mára ez a véleményem változott, mert tényleg igényes műalkotások is készülnek, de nem szeretem a végleges dolgokat, tehát továbbra sincs.)


38/F

2012. jan. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tündérek. mert tündérfüggő vagyok :) 18/L
2012. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-egy gyémánt a csuklómon (apukám sorolta mindig,h én vagyok az ő csiszolatlan gyémántja, aki majd egy igazán talpraesett férfi mellett fog kicsiszolódni) 18 évesen csináltattam

-és most tervezek egy újjabbat, egy intim tetkót: liliomot a bikini vonalamhoz, mert sajnos komoly (női) egészségügyi gondjaim voltak, de sikerült meggyógyulnom, s a liliom a nőiesség és a termékenység szimbóluma.


21/N

2012. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Judos1 válasza:

Pillangó, fél éve, egy 25 éves kapcsolatból való kilépés után. Korábban el sem tudtam volna képzelni.

N/48


Lehet tudni, miért érdekel?

2012. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Öt éve fekete sárkány a lapockámra, Heroes of Might and Magic IV miatt ^^ sose bántam meg.

Egy hónapja a kedvenc zeném egy sora a felkaromra, véres bemetszések formájában - kicsit sokkoló, de egyedi és szintén évek óta terveztem.

A következő talán 5 év múlva lesz megint.

25/L

2012. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a jobb alkarom belső felén van egy kelta nagykereszt, celtic warrior felirattal. ez fekete, csak a közepén lévő "kő" smaragdzöld.

és a jobb felkaromon egy anime szereplő (Death Note - Yagami Light), képkockában megszerkesztve. ez színes.

2012. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem egy ilyen pillangóm van a csípőcsontomon. Nagyon megtetszett és számomra a szabadságot szimbolizálja. :)


[link]

2012. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!