Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli diplomaosztóra mit...

Téli diplomaosztóra mit vennétek fel?

Figyelt kérdés
Saját diplomaosztóm lesz, nem vendégként megyek. 22 éves vagyok, 170 cm körül, vékonyabb alkat. Linkeket szeretnék, előre is köszönöm!!!
2013. jan. 23. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is most volt. Én fekete nadrágkosztümben voltam, fiúknak meg egyértelműen öltöny. Amúgy a diplomaosztós értesítőtökben nem volt leírva hogy mi a kötelező ruha?

Mégis mik között gondolkozol?? Túl sok választási lehetőség nincs.

2013. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kaptunk értesítőt még, jövő héten lesz... kosztüm, koktélruha, elegáns blúz- szoknya/nadrág... ezekben gondolkodtam, végül az utóbbi kombináció lesz egy magassarkúval úgy döntöttem :) köszönöm a választ!
2013. jan. 23. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Az jó lesz. :)

A koktélruha szerintem túlzás. Vedd figyelembe hogy milyen tógát kaptok, és hogy ahhoz mi lenne a legjobb. pl előfordul hogy nincs ujja és hogy mit szeretnél, hogy a csupasz karod látszódjon, vagy egy fehér blúz vagy a tógával megegyező színű felső látszódjon ki alóla. Vagy méret híján lehet hogy rövid jut neked és hogy nézne ki jobban hogy mi lóg ki alóla.

2013. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!