Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt valakinek olyan...

Van itt valakinek olyan cipője, csizmája ami legalább egy évig bírta beázás nélkül? Hol vette, mi a márkája?

Figyelt kérdés

Már elegem van, csizmát veszek, 1 hónap után ronggyá ázik, mindegy hogy olcsó vagy drága.A sportcipők közül szintén, amik 16-20000 Ft alatt vannak.Az a fölöttiek bírják kb 1 évig, na de kinek van pénze mindíg 20 000Ft os cipőket venni?!

Bezzeg a 80-as években az egyszerű, "ócsó" cipő, csizma is kibírt több telet is, szét se lehetett rúgni.Most kimegyek kétszer az esőbe és sz@rrá ázik!


2013. jan. 23. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz te azokkal a cipőkkel?

Vagy mindig csak 1-et hordassz?


Van 1 hótaposóm,4 magassarkú csizmám,télen ezeket hordom csak (napi 3 km csak a séta melóba meg vissza rossz úton).

És a hótaposó negyedik télen van meg,a csizmáknak a sarka cserés évente,de jól birják,nem áznak be.3-4ezer volt mindegyik,kínaiban vettem őket.

Sportcipőknek a sarka belülről ami szét megy nekem,de azok is 1 évet kibirnak,most már többet is,mert sarokra való betétet vettem bele,talpával sosincs baj.

2013. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, ez érdekes.Akkor lehet, hogy csak rosszul fogom ki?

A hótaposónak és a kínai csizmáidnak megkérdezhetem, mi a márkája?Mi van bele írva?A sarokbetétről még nem hallottam, jó ötlet!

arra már gondoltam, hogy talán ilyen szilikonos cipőbetétet tennék bele, akkor lehet, hogy megakadályozná, hogy elázzon a zoknim, mivel az nem vízáteresztő?


Amúgy semmi különöset nem csinálok velük, csak sétálok benne.Vásárlás után egyből be is fújom impregnáló sprével, de az sem segít.


Most a New yorkeres ,masszívnak látszó hótaposó ázott szét (1 hónap alatt), előtte a Deichmanos műbőr sportcipő(elkezdett lyukadni az oldalán a szegély).

2013. jan. 23. 10:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Arról hallottam, hogy Pesten olcsón ki lehet fogni jó(?) minőséget, csak én Békéscsabai vagyok, az utazás nem olcsó, így nem lennék sokkal előrébb,bár egy igazán jó minőségért biztos megérné.

Az a baj, hogy úgy látom, a márkásabbakba sem lehet egyértelműen megbízni.Ezért gondoltam, hogy tapasztalatokat kérek, kísérleteztem már eleget.

2013. jan. 23. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vettem már deichmanban is olyat ami nem ázik be pedig ez a harmadik tele, mondjuk tavaly nem is nagyon hordtam mert nem votl sok hó. Van egy haevy tools boka csizmám az sem ázik be, pedig velur. Sieléshez és kutyasétáltatáshoz Columbia hótaposóm az 1000%hogy sosem ázik be, ez az 5 éve de még mindig olyan mint új korában az utolsó kettő nem olcsó de mivel több éve hordom szerintem igy megéri. a deichmanos kb 8000 volt.
2013. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészen tavalyig én is mindig így jártam, beázott, fázott benne a lábam (kínaiból voltak,4000-6000 Ft-ba kerültek). Így egy tél alatt 2 ilyen semmire nem használhatót is kellett vennem. De tavaly végre eljött a mennyország, 10 ezerért vettem (20-ról volt leárazva) a deichmannban egy Landrover csizma, ami a többihez képest még jól s nézett ki. Bőr, nem ázik be, nagyon meleg :). A páromtól pedig kaptam egy magas sarkút, az 13 ezer volt, nem emlékszem hol vettük, az is kénylemes és nem ázik be. Azt számolva hogy a kínaisból 1 vagy akár 2 is kellett egy tél alatt, egyszer fel is fáztam miattuk, mert nem melegek, hiába vettem fel több zoknit, az egy évre számolva 5000-10 ezer ft,de inkább 10 ezer. Tavaly a 2 csizma összesen 23 ezer volt, még most sincs semmi bajuk, 23/2=11500 Ft, ha jövőre is bírják, akkor egy évre számolva 7600 Ft úgy, hogy kényelmes, meleg , nem ázik be.
2013. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Adidas hótaposót vettem 28.000-ért, de már 5 éve, és még semmi baja. Megérte az ára, pedig nem szoktam drágán venni a cipőimet,nem bánom, hogy ezzel kivételt tettem.
2013. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 éve vettem egy gumitalpú csizmát a Zaraban 20.000-ért, semmi baja nincsenek, ahhoz képest hogy velúr nem piszkolódik egy évben egyszer fújom át spray-el. Belül bundás nagyon meleg. Egyszer nem ázott be! Ha más cipőt húzok fel vastagzoknival egyből átfagy a lábam, mert már megszokta azt a meleget :)
2013. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!