Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha járnátok egy helyre jógázni...

Ha járnátok egy helyre jógázni, akkor érdekelnének speciálisan jógaórához készített ruhák (toppok, nadrágok)?

Figyelt kérdés
Én járok egy jógaközpontba és miután magamnak varrok ruhákat, gondoltam mást is érdekelhetne, szerintetek körbekérdezősködjek kis plussz jövedelem érdekében?

#jógaruha
2013. jan. 23. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Áruld már el nekem. Mi a speciális abban amit te csinálsz? (Nem bántás, kíváncsiság) Miben más attól amit sima rövidnadrág és póló néven megveszek a boltban?
2013. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem foglalkoztam idáig sokszorosítással, csak magamnak varrok, például varrtam magamnak egy ilyet:

[link]

Ez abban speciális, hogy nem csúszik a lábad benne, de fel is csúsztathatod a bokádra. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mást is érdekelne-e ilyen olcsóbban. Fitnesstermekbe is lehet fitnessruhát vásárolni, ezért gondoltam rá.

2013. jan. 25. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, szerintem megkérdezheted.:) Én nem vennék, mert ez a fajta mozgás nekem nem jön be, de a futáshoz minden szükséges dolgot megveszek a speckós zoknin keresztül a melltartóig, mert ezekben tényleg összehasonlíthatatlanul más a futás (én nagyobb távokat futok, nem kocogok)::)
2013. jan. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Akkor lehet körbekérdezősködök, kellene-e valakinek.
2013. jan. 28. 12:49
 5/5 anonim válasza:
hol jógázol ha akarsz akkor írj vissza piviben sőt priviben írj
2013. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!