Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mi a véleményetek a...

Lányok, mi a véleményetek a platform magassarkúkról? (nem a csizmás faszi vagyok :D)

Figyelt kérdés
tavaszra szeretnék venni egy magassarkú cipőt, de nem tudom eldönteni, hogy simát vagy platformosat. valahogy nem tudom elképzelni, hogy hétköznap hordjam, meg suliba... szerintetek? könnyebb benne menni? vagy maradjak meg az elegánsabb, egyszerű magassarkúnál? 21l

2013. jan. 25. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én szeretem a platformos magassarkúkat de a sima is szép :) inkább a platformosat választanám
2013. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szeretem a platformos cipőket, sok van belőle :) Suliba is hordom. Tutira olyat vennék!!


Amúgy milyen csizmás faszi? :DDD

2013. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem a platformosakat, mert gyakrabban találok közöttük jó minőségűt, aminek puhább a talpbélése, de mégsem érzem meg benne az összes apró kavicsot, sőt, többnyire recés gumi talpuk van, ami nem csúszik. Ezzel a vékony talpú magassarkúknál általában nincs semmi bélés, szinte a földön jársz, tükörsima, csúszós, vékony talpakon:)
2013. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél ami neked jobban tetszik. Én a simát nem szeretem, nekem nem is kényelmes. Szóval csak platformosat hordok.
2013. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően nekem jobban tetszik a sima magassarkú, de olyat választanék, aminek rendes, jól kiképzett, vastagabb talpa van. Férfiaknak is általában jobban tetszik, ha ez számít, és ha jól illeszkedik a lábadra, sarka, talpa rendben van, simán el lehet lenni benne, akár egész nap :)
2013. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Imádom a platform cipőket, de a sima magassarkúkért is rajongok. Mindegy, csak legyen sarka:)

A simákkal viszont az a bajom, hogy nagyon gyakran szinte papírvékony a talpa, ami egyrészt kellemetlen, ha nincs meleg, másrészt, hamar megfájdul benne a lábam, főleg, ha egyenetlen talajon megyek. A platformmal ilyen probléma nincs, viszont kevésbé elegáns, kevésbé "légies", inkább olyan dögnőcis.

2013. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is lány vagyok, de fogalmam sincs, hogy mit esznek nők ezeken a bűnronda, otromba cipőkön. Szerintem a magassarkúk 90%-a előnytelen, hordhatatlan, de ezek mindent visznek. Akkor már inkább a sima magassarkú..
2013. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!