Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási ruha rockerként?!...

Csubii11 kérdése:

Ballagási ruha rockerként?! (lent)

Figyelt kérdés

Nem sokára ballagás és valami extrémet akarok!

Egy ilyen ruhát:

[link]

Ezzel a bőrdzsekivel:

[link]

Ehhez az össze állításhoz kéne valami cipő is..

Magassarkú vagy valami..

Szerintetek?!

14/L



2013. jan. 26. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Háát.

inkább valami fekete szerko kéne. én fekete farmerba acélbetétes bakancsba meg fehér ingbe ballagtam.:)

amugy én is 'rocker' vagyok.

2013. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
várjatok, én le vagyok maradva. ballagási ruha nem mindenkinek ugyanaz? vagy csak középsuliban? (nem ballagtam általánosból)
2013. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Már bocs, de egy napra miért nem lehet úgy felöltözni, ahogy illik? Nem a stílusodat szólom le, ne értsd félre, de oké, hétköznapokon így öltözködsz, de egyetlen egy napra felejtsd már el a bőrdzsekit.
2013. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha te 40 fokban bőrkabátot húzol, egészségedre- csak mert a ballagási szezonban már igencsak meg akarsz majd rohadni benne.

A ruha szép. Ha mindenáron feltűnősködni akarsz akkor tegyél rá egy fekete szalagot és rakj rá 1-2 szegecset. Ja és ESZEDBE NE JUSSON EGY ILYEN RUHÁHOZ ACÉLBETÉTEST HÚZNI!! Fekete magassarkút vegyél hozzá.

2013. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
hát... elég gáz...
2013. jan. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az egyforma ruhát nem tudom..mert olyan smucig az ofőm, hogy kinézem belőle, hogy nem fog venni..

És ugye ballagás után lesz ilyen családi ünneplés cucc...és oda gondoltam meg hát bankettre is lehet ebben megyek..

És azért nem nagyon akarok a ruhán feketét, mert inkább a kiegészítők lennének feketék, de a szalagos ötlet tetszik!

2013. jan. 27. 08:50
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon tré, már bocs
2013. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenesetre kérdezd meg, hogy lesz-e egyenruha, vagy ha nem, akkor milyen keretek között lehet öltözködni. Ha azt mondja, ez belefér, akkor hajrá, ha nem akkor: fekete szoknya, valami csinosabb fehér ing beletűrve, esetleg fekete blézer és magassarkú. Sajnos ez nem az a hely, ahol szegecselni meg "rokkolni" lehet, pedig én is ezt tettem volna, de aztán rájöttem, hogy az egyenruhának is megvan a maga varázsa ballagáson, sőt. :) Bár mint mondtam, én csak gimiből ballagtam, általánosból nem.
2013. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem való ballagásra, még akkor sem, ha nincs egyenruha.

A smucig osztfős kijelentésedet nem értem - azt gondolod, neki, a saját pénzéből kéne megvennie a TE ballagós ruhádat?

Ez jó lenne ballagás utáni bankettre, de magára az eseményre inkább ne.

2013. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bocs rosszul fejeztem ki magam..

Úgy smucig, hogy egy telefon hívásra sajnálja a pénz, hogy megrendelje..és neki kéne elmenni érte, de arra is sajnálja a benzint..mert utál minket..

Nekünk kellet 300 db sütit sütni az egész sulinak..és nem adott az osztály pénzből nekünk kellet mindent megvennünk hozzá..ráadásul nem is segített benne..pedig ez lenne a dolga..

Ja és nem leszünk egyforma ruhában!! Max egy nyakkendőt rendel, de még arra se lenne képes..

2013. jan. 28. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!