Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szégyellek egyedül meltartót...

Szégyellek egyedül meltartót vásárolni (csak anyával) mert mindig megnéznek h ennek minek is kell? . Pedig nem nem annnyira kicsi a mellem, van rá méret. Miért van ez?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok ...és barátokkal is alig akarok elmenni..és torna orán is ugráááál...segitsetek...miért szégyellem?...
2009. szept. 2. 02:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert még "kicsi" vagy. Szerintem te is most mentél 6.-ba. Én is 12 vagyok és lány. Én már vettem egyedül melltartót valahogy én soha nem szégyelltem az ilyeneket. Ez teljesen természetes dolog. Ha meg nem kicsi a melled akkor még mindig jobb ha melltartót vesztek/veszel mintha lógna. Ha megnéznek ne foglalkozz velük az az ő bajuk nem ismernek téged!!! Amúgy nekem pl. 75/B-s a mellem, úgyhogy nekem van mire.:)
2009. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

hát nemtom, sztem nemsok 12 évesnek kell még melltartó, sztem ezért néznek meg, mert kb aztgondolják h vmi kiscsaj aki nagynak akar látszani, és ezért vásárol melltartót.


menj feszülős felsőbe, akkor látják, hogy van :D (ha télleg van)

2009. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem is van ra meeret..meg mellem is van...koszi a valaszokat de meg irhattok:)
2009. szept. 2. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd "kinövöd". Tavaly még én is szinte "mindent" szégyelltem, de most már viszont rájöttem, hogy ez tök természetes. Szóval egyedül vaghy akár barátokkal is nyugodtan elmehetsz, nincs miért szégyenkezned:)
2009. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet már kb alsósoknak is, elvégre ki másnak készülne a 60A méret? :'D szerintem ne szégyelld, én is jól el tudok veszni 75A-t keresgélve a melltartók között xD 13/L
2009. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm at őszinte válaszokat
2009. szept. 5. 23:10
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként én is 75-85 A-s vagyok
2009. szept. 5. 23:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint mikor engem kinéznek az ilyen T-Boy meg Mayo Chix üzletekből :D Bár nem megyek sűrűn, talán pont ezért...
2009. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!