Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A My77 és Mayo Chix ruhák...

A My77 és Mayo Chix ruhák miért "igénytelenek"?

Figyelt kérdés

Az előbb volt egy kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

ahol azt írták hogy igénytelen, és 100%-ra pontozák ezt a válaszolót. Ez csak nekem furcsa? Miért igénytelenek ezek a ruhák?

Én ritkán veszek ilyen ruhákat, de az a pár darab a legszuperebb ruhám. Szerintem.


2013. jan. 30. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Mert azok.
2013. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne vedd készpénznek és etalonnak! Amit Te megtudtál, az valójában nem az, hogy valóban igénytelenek az említett ruhaneműk, hanem csak azt tudtad meg, hogy ŐSZERINTÜK igénytelen. Tehát nem a hiteles igazságot kapod így, hanem csak egy szubjektív vélekedést. Tehát nem kell mindenki véleményére adni, figyelembe venni.
2013. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Az olvashattad,hogy ezek nekik nem tetszenek. Az,hogy mitől igényes valami (akár egy ruha is) az mindig egyéni. Nálam az igényesség ott kezdődik,ha valami nem megy szét,nem feslik, nem áll el a szabása (megfelelő méretnél természetesen),és ízlésesen van kidolgozva (értsd: nincs tele csillámokkal, flitterekkel és csipkékkel). A mayo chix ruhák átlagosak, a mai 16éves korosztály számáraa gyártott divatruhák. Olyan a minőségük mint pl egy bershkáé vagy pull and bear ruháé csak a stílus más. Nem igénytelen,hanem inkább ötlettelen. Nekem is volt még vagy 6éve egy téli kabátom az egész jól bírta és akkor még meg tudtam úszni flitterek nélkül. Ma már a márka közelébe sem megyek ezen okból (is) kifolyólag, minőségibbet kapok pár ezressel többért. De jelzem,nem igénytelen csak ötlettelen meg néha ízléstelen.
2013. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. Jahh, így már értem.

Ezekkel pl mi a probléma?

[link]


[link]


[link]


[link]


3.

Szerintem százszor ötletesebbek, mint pl egy H%M ruha.

2013. jan. 30. 15:29
 5/11 A kérdező kommentje:
* H&M
2013. jan. 30. 15:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fog mindenkinek ugyanaz a ruha tetszeni. Ha a te ízlésednek és elvárásaidnak megfelel a Mayo Chix, akkor nyugodtan öltözz olyanban. Az én véleményem szerint ízléstelenek. Kifejezetten utálom, ha egy ruha tele van csillogó nagy betűkkel, meg flitterekkel. Ha zöld felsőt akarok, akkor zöldet akarok, nem zöld flittereset. Ha fehéret, akkor fehéret, nem fehér írásosat. A Mayo Chix ruhákat szerintem nehéz párosítani más ruhadarabokkal, míg egy egyszerűbb darabot ezerféleképpen variálhatsz, de pl a fenti fodros inget nem veheted fel teszem azt, egy tornacipővel. És mivel én szeretek játszani a stílusokkal öltözködés közben, nem is való nekem a Mayo Chix. De ha téged ez nem zavar, akkor nyugodtan hordd, és ne foglalkozz mások véleményével.
2013. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 30. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a Mayo Chix anagyon sok ruhadarabjára óriási betűkkel ráírja a logoját és ez tényleg sokszor nagyon ízléstelennek tűnik. (ha a későbbiekben kialakítasz magadnak egy visszafogott, elegáns, egyéni stílust, akkor megérted, hogy ez milyen visszatetsző) Ráadásul nagyon sok lány tüntetőleg hordja ezeket, szinte dicsekvésképpen, hogy ők MC ruhákat hordanak és ezért a buta plázacica és a Mayo Chix ruhák között nagyon sokan párhuzamot vonnak.
2013. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ezek nem tetszenek, túl sok rajtuk a csicsa, közben meg nem néznek ki jól, se a szín, se a díszítés, se a szabás.

De ez csak annyit jelent, hogy nem az én stílusom. De ha neked tetszenek, és szépen összeválogatod őket, meg jól áll, akkor természetesen nem leszel igénytelen!

2013. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már értem. Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 30. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!