Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti hova vesztek fel...

Lányok! Ti hova vesztek fel melegítő nadrágot?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy otthonra, de azon kívül? Pl elmentek benne boltba vagy bárhova máshova?

2013. jan. 31. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha itthon vagyok az van rajtam, bárhová kelljen elugrani. Nem nagyvárosban lakom, szóval nem érzem szükségét, hogy a szemközti boltba kirittyentve menjek át.
2013. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Kirándulni abban mennék. Meg ezerből egy alkalommal a szomszédba, ha átugrok egy ismerőshöz, akkor az van rajtam. Szerintem nem utcára való a melegítő, ahogyan a papucs, meg az atléta sem.
2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthon+a konditeremben. Én mindig átveszek egy farmert, ha le kell menni a boltba, de pl. ha valamelyik szomszédhoz átmegyek, vagy kiviszem a szemetet, akkor nem.
2013. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sehová. Itthon is régi farmerben vagyok. Engem nem szeretnek a melegítők, egy hónap után szétbolyhosodnak, mintha a kutya szájából rángatták volna ki.
2013. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak otthonra, ha valami sportra járnék, akkor oda. Nem vagyok melegítős, inkább farmert hordok.
2013. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csakis otthonra. Meg mondjuk ha lemegyek a pincébe, leviszem a szemetet. De boltba pl. már átöltözöm.
2013. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hordok, nincs is. Itthon vagy farmerben, vagy ilyen bő, vászon, török-gatya féleségben vagyok.
2013. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Aerobicra, túrázni.


Boltba, egyéb helyekre felvenni szerintem igénytelenség. Ennek a ruhadarabnak a funkciója a sport, az edzés, illetlenség benne más helyeken mutatkozni.

2013. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Itthonra, de mivel ha kimegyek a lépcsőházból a főutca közepén találom magam, max a postaládához megyek le abban, meg a ház háta mögé, ha le kell vinni a szemetet.

Meg persze, ha edzésre megyek, az is inkább tavasszal, és akkor rövidebb nadrágban megyek, ami nem feltétlenül melegítő, télen azért nem :)

2013. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Otthon mindenképp melegítőben vagyok.

Lehet kapni szép melegítőket, utcai viseletet, lehet, hogy veszek kirándulósnak egyet.

Boltba jobban szeretem a farmert, melegítőben úgy érzem meztelen vagyok, de biztos azért , mert nem szoktam hozzá.

2013. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!