Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a blézer?

Szerintetek milyen ez a blézer?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen a blézer? Jó? Egy 14 éves lány felvehet ilyesmit?

Netről szedtem a képeket, bár az 1. képen szerintem nem annyira passzol a fölsőhöz.


[link]


[link]



2013. febr. 2. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

miért ne vehetne fel ilyen 14 éves lány?

nekem nem tetszik, nem a stílusom.

2013. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, régóta keresek ilyen lazább, de jó szabású blézert. Nem tudod ez esetleg honnan van?
2013. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. nekem nagyon tetszik, szeretem ezt az anyagot, és nagyon izgalmas, hogy egy olyan formális darabot varrtak belőle, mint egy blézer, amikor nekem a kedvenc melegítőm is ilyen volt :) Szóval szerintem izgalmas, jó értelemben, és pont ezért tök jó lesz neked! 21/l
2013. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyáltalán nem tetszik a szürke, de a bélés egyszerűen katasztrófa.. A szabása pedig egyáltalán nem izgalmas.

Ha fekete lenne talán suliba felvenném, max még akkor, ha leszaladok a kisboltba.

Kicsit magas, hogy egy 14 éves gyerek miért akar blézert hordani..

2013. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Ez szánalmas megnyilvánulás volt. Kezdjük ott, hogy egy 14 éves már nem gyereknek nevezhető, a másik meg az, hogy miért ne vehetné fel? Talán túl kihívó vagy mi? Azt értem, hogy nem tetszik,de nem kell SENKIT se így lealacsonyítani, hiszen te se vagy több, ha ilyeneket válaszolsz. A Kérdező normálisan kérdezett akkor normálisan kell válaszolnod. Undorító vagy.



A tárgyra térve Szerintem nyugodtan felveheted. Például nagyon jól mutatna egy egyszerű rózsaszín pólóval, divatos lennél benne

2013. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. febr. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!