Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a saját tervezésű...

Szerintetek a saját tervezésű ruhámban legyek a banketten vagy vegyek boltból? Többi lent

Figyelt kérdés
Megéri elmenni egy varrónõhöz és kifizetni vagy csak menjek be egy kínaiba és vegyek ott egy ruhát? Térd fölé érne és teljesen egyedi. Ti vállalnátok a macerát vele? Egyáltalán ilyenkor gan még szabad varrónõ a ballagások miatt? 14l

#ruha #tervezés #varrás #bankett #elõkészületek
2013. febr. 3. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy legyél az egyedi tervezésű ruhádban! Sokkal jobb, mint az ezredik ugyanolyan, elcsépelt kínai ruha. Igaz ugyan, hogy macerásabb, de ahelyett, hogy veszel, szerintem jobb a magad által alkottat viselni. :)

Én vállalnám a macerát.

2013. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél az egyedi tervezésű ruhádban. Lehet, hogy így egy kicsit drágább lesz, de legalább egyedi és lehet, hogy az anyagja is sokkal jobb minőségű lesz, mint valami kínai cuccnak. Ráadásul a kínaiban olyan brutálisan ronda koktélruhák vannak, hogy az valami óborzalom!
2013. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Naná, hogy abban mennék.
2013. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor abban leszek. :) mentek a zöld kezek
2013. febr. 3. 17:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyi baj van, hogy veszít az egyediségébõl, mert bejött a hülye divatba a szegecs. Én meg már azelõtt terveztem meg, hogy divat lett és idegesít ha azt mondják "Milyen divatos vagy! Látom te is követed a divatot." stb..stb. :( Hülyén hangzik de nem akarok divatos lenni!
2013. febr. 3. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
én is az egyedire szavazok! Am lehet róla valami képet kérni? Nagyon kíváncsivá tettél :)
2013. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kép nincs még róla sajnos, mert még csak megálmodtam, de szerintem nem is illene bankettre. Azt tudi kell rólam, hogy rocker vagyok azért a szegecs. Na szóval, levendulalila lenne az alapszín, aztán utána jön egy szép fekete anyag aminek olyan hatása van mintha fölvettem volna valamif alá. Tulajdonképpen ez lenne félig a felsõrésze. A derekánál pedig csak az elsõ részén félkör alakban tüske szegecsek. Nem azért mert divat, hanem mert régóta szeretem. :) De egyrészt ez úgysem illene oda, másrészt meg macerás lenne. Még olyanra gondoltam, hogy valami széo szabàsú fehér vagy törtfehér ruhára rávarratom életem legfontosabb dátumait napról-napra.
2013. febr. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!