Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti vagy hamis Louis...

Eredeti vagy hamis Louis Vuitton táska?

Figyelt kérdés

Németországból kaptam.

Kemény anyagú, szinte biztos hogy valódi bőr, belül nincs LV felirat.

DE: van rajta LV-s aranytábla középen. Egyébként az a Speedy vagy micsoda. 1 sorban 4 LV felirat, de az 4. nem látszik teljesen.

Egy jobbfajta hamisítvány lenne?

Én sportos vagyok, de nagy ritkán csinosba öltözök. Ti hordanátok? Vagy tényleg annyira gáz? Dobjam ki? :-)

Köszi



2013. febr. 3. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ajándékba kaptad?

Ha igen, akkor gondold végig az illető anyagi helyzetét akitől kaptad. Ha mondjuk bakigazgató, vagy sztárügyvéd, akkor valószínűleg eredeti.

2013. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a teljesen eredeti táskákban belül is lenne valami jelzés, és valahol olvastam, hogy a monogramokat nem szokták "elvágni/félbevágni" a táska szélén. Szóval minden felirat teljesen látszik és az is meg van adva, hogy egy sorban melyik mintából hány van. Ezek alapján lehet, hogy egy jobb fajta hamisítvány.
2013. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen én is utánaolvastam 1-2 ilyen dolognak. De van olyan eredeti táska egyáltalán amin ilyen fémtáblára van gravírozva a márkanév? Mert úgy látom hogy nagyon sok hamison is az van.
2013. febr. 3. 20:54
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Szándékosan nem válaszolsz a kérdésemre? Ha tudod kitől kaptad, akkor szerintem tudod az mérlegelni hogy megengedheti-e magának hogy egy ilyen árfekvésű táskát ajándékozzon...
2013. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mamámtól kaptam, aki ingyen kapta egyik ismerősétől Németországból jött annyit tudok, de mivel idősek szerintem nem is tudták hogy ez márka (mamám sem tudta). Úgyhogy ilyen kézről kézre adott táska az idősek körében. Ha ezt leírtam volna az elején szerintem nem kaptál volna bővebb infót. :) Nem tudom kié volt eredetileg, de semmi baja sincs, mintha új lenne.
2013. febr. 3. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

"ingyen kapta egyik ismerősétől"


hamis.

2013. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze lehet hogy hamis, de akitől kapta sem azé volt, nah mindegy. Te úgyis olyan okos vagy. :D Úgyhogy elkönyvelem akkor hamisnak. ;)
2013. febr. 3. 22:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem sértés, de tudod mennyibe kerül egy eredeti LV táska?
2013. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én a LV-ról hallottam már, de sosem izgatta a fantáziámat. Most olvastam utána hogy 100 ezer alatt nem kapni. Viszont engem csak az érdekelt volna, hogy a szempontok szerint amit leírtam hamiskának tűnik-e. Láttam a hírdető oldalakon pár ezerért, de azokon látszik is (pl. anyagán) hogy egy szar. De hozzánk ez a táska nem úgy került hogy valaki vette nekünk. Mondjuk örökölhették is. De mindegy nem fogok depressziós lenni ha nem eredeti, csak kíváncsiságból kérdeztem :D Amúgy sem az én stílusom ;)
2013. febr. 3. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:

"sorban 4 LV felirat, de az 4. nem látszik teljesen. "

Eredetin nincsenek varrasvonal menten "felbevagott" logok.

2013. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!