Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen megbízható óramárkákat...

Milyen megbízható óramárkákat tudnátok felsorolni, amiknél nem a nevét és a szimbólumát fizeted meg?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 05:53
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen árban gondolkodsz.


Például nekem már jónéhány éve van egy Astron típusú karórám, és tökéletesen működik. Pontos, bírja a strapát és megbízható. Eddig egyszer vittem vissza a boltba ha jól emlékszem, akkor is csak elemet cserélni. Körülbelül 10000-15000 Ft körül már lehet kapni egy modellt, és az árához képest szerintem igencsak elegáns óráik vannak. Persze tudom, hogy sokaknak már ez is túl sok egy óráért, én is eléggé vigyázok rá. :)


És most még egyszer átolvasva a kérdésed, csak remélni merem, hogy karórákra gondoltál. :D

2013. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen karórákra. Köszi. Ilyen árkategóriákban gondolkodom én is, amiket említettél.
2013. febr. 5. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!