Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon sokan emonak néznek,...

Nagyon sokan emonak néznek, pedig egyáltalán nem vagyok az, ti hogy viseltétek ezt, ha volt ilyenben részetek, vagy mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Fekete cuccokban járok, metal zenét hallgatok (black, death, stb...)de emonak néznek...

Nem tudok mit tenni, igaz, a hajam még nem hosszú, viszont nem is lóg a szemembe egyáltalán (habár szél fújáskor el kell fedni, mert ilyen gagyi fázisban van)

szóval hogy küszöböljem ezt ki? Vagy egyszerűen szarjam le ki mit gondol, mint eddig? vagy ti mit csináltatok ezzel?


2013. febr. 4. 14:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amit még kell tudni, hogy pont olyan tapló, hulladék környéken lakok, ami tele van idiótával és a páwaság az elfogadott, meg a "RAJSÁG".
2013. febr. 4. 14:33
 2/14 anonim ***** válasza:

Ki néz emónak? Egyáltalán az még divat? Nem teljesen értem a kérdést. Odamennek hozzád az utcán, hogy szia emó? :) Igyekezz nem a divatot követni (rocker divat is létezik sajnos), ne foglalkozz másokkal, vagy egyszerűen öltözz hétköznapian. Nem a ruha teszi az embert.


21/L

2013. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szard le őket úgy ahogy vannak...

különben szerintem tök mindegy hogy emosnak vagy metalosnak néznek mivel mindkettő a rockból ágazik ki, úgyhogy tök mindegy, mert az emosoknak kb. Csak a kinézetük és a dalaik szövegei másak

2013. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Pl. osztályban baszogatva vagyok és akkor feljön az emo, meg minden baromság, amihez közöm nincs. teljesen hétköznapi dolog, bár nem érdekelt eddig sem, most sem fog...

De elég, ha én tudom magamról ki vagyok szerintem, folytatom azt, amit eddig. csak kíváncsi voltam, ki volt már hasonló helyzetben.

2013. febr. 4. 14:53
 5/14 A kérdező kommentje:

# 3/4


Az lesz. szarni rá. :D

2013. febr. 4. 14:53
 6/14 anonim ***** válasza:

#2-es válaszoló:

lehet hogy vannak akik divatból emosok vagy rockerek, de vannak akik nem, hanem átérzik az egész műfajt, és ezt ki akarják mutatni....most is vannak olyan "haverjaim" akik most nagy rockernek érzik magukat (oldallánc, bakancs meg ilyesmi van rajtuk), közbe meg a skrilexet a flourt meg az ilyesmit nyomatják, és azt kiabálják nagyon menőn: "we are god of the rockers!" -.- előző voltam

2013. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem is szoktak emonak nézni, nyilván azok akiknek finguk nincs a stílusokról. Nekem se a hajam se a ruhám nem emo, tehát nem is értem. Max a sminkem ami sötét. Amúgy meg nem érdekel ki mit gondol. Nem másoknak akarok megfelelni.
2013. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy a saját érdekemet nézem. És ahogy az előzőekben mondta valaki, én sem divatból csinálom egyáltalán. Aki divatból csinálja az egészet ugyan akkora idiótának tartom, mint akik leszólnak.
2013. febr. 4. 14:58
 9/14 anonim ***** válasza:

engem is emónak néztek, sőt halálnak is szólítottak, mert fekete cuccokban jártam. Szartam rájuk magasról, még csak rájuk sem néztem! Kinőttem azóta ebből a korból, már nőies ruhákat hordok.

20L

2013. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia engem is sokszor emósnak néztek pedig semmi emós nincs rajtam az igaz h sok fekete ruhám, fekete a körmöm, és néha erősebb sminkem van mint az átlagnak, középhosszú világos barna hajam van. Én is rock zene párti vagyok :)
2013. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!