Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted mi a cikibb, a jó...

Szerinted mi a cikibb, a jó minőségű vállfás turkálós vagy a koppintott luxusmárkás cuccok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
szerintem az utóbbi.
2013. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

nagyon gáz hamisítványba mászkálni.

Turkáló meg nem ciki,én nem onnét öltözködök,de soha nem szólnék meg valakit ha turkálóból öltözik.

Viszont azért igen hogy lerí a ruhájáról hogy hamisítvány. Ezzel azt sugallja magából hogy nincs pénzem de muszáj menőnek,birkának tűnnöm, csak erőlködésre sikerül.

2013. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a koppintott luxusmarkas cuccok... mert otvarabb minoseguek altalaban mint egy sima atlag taska a mangobol vagy ilyen kozeparu boltbol, de neha meg az olcso fast fashion boltok mint a pimkie is sokkalta jobb minoseget kepvisel mint egy jozsefvarosi lui vitton...


egyebirant udv Londonbol es habar ugymond milliomoskent terek haza egy kis idorea kedvenc turimat mindenkepp meglatogatom a csaladdal!


istenem csoro tinikent is az osztalytarsaim azt hittek hogy kogazdagok vagyunk csak mert szepen fel tudtunk oltozni a hugommal a turibol xD

2013. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
turi...de a hamis luxusmárka is gáz ha nem igényes drágább fajta kopi hanem piacos D&G akkor ugyan az a szint mint a turi
2013. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A hamisított. Mert az is ugyanolyan olcsó valami, mint a turkálós, csak pluszban még az is látszik rajta, hogy kamu. A turis legalább nem hivalkodó.
2013. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Sztem a turis cucc nem ciki, ha nem ilyen kinyúlt, elnyűtt rondaság. A legtöbbről meg nem mondja senki, hogy nem eredeti, van, amelyiken az eredeti árcetli még rajta van, és kb. ugyanannyiszor volt emberen, mint a hú de trendi boltban az az új felső, amit 100x felpróbáltak előtted.


A luxumárkás koppintós dolognál is kétféle típus van. Az egyik amikor kb. csak inspirációt merítenek, pl. amikor kínai boltok vagy akár plázás üzletek másolják mondjuk az haute couture márkák termékeit, pl. egy táska formáját, az még annyira nem gáz. Sztem az igazán gáz az az, amikor teljesen le van koppintva egy bizonyos cucc, látszik, hogy sokkal gagyibb minőségben, egy pillanat le lehet vágni, higy hamis (mert nem úgy van varrva, nem olyan a színe a logónak stb.), és még a márkanév vagy a logó sem ugyanaz. Főleg amikor egy kínais, igénytelen cuccokban flangáló topis csajt látok BKV-n "Prada" vagy "Louis Vuitton" (vagy inkább Lois Vitton :D) táskával, és látszik rajta, hogy elvárná, essenek előtte hasra, amiért MÁRKÁS a táskája... na, ez a GÁZ. Nem a turi.

2013. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap a turiban láttam egy Louis Vuitton hamisítvány táskás nőt .. Kicsit fura volt.

Amugy a második.

2013. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
A hamisítványok a leggagyibb dolgok a világon, rögtön ki lehet szúrni, hogy nem igazi.
2013. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
a hamis sokkal cikibb, turiban vannak új dolgok is azért, és mégis ki tudja h mikor és hol vetted
2013. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!