Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a G-Star...

Mi a véleményetek a G-Star márkáról?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem, de elég drága...
2009. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem bóvli
2009. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló te milyen márkákat szeretsz amúgy?
2009. szept. 5. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet tömören fogalmaztam kicsit:) nem szeretem a g-start mert nagyon érződik a stílusán a skandináv hatás amit én nem szeretek annyira, másrészről viszont nem sok újdonságot látok a ruháikban.

Számomra a g-star stílusa egy nagyon furcsa stíluskavalkád amiben mai modern és 60-az évekbeli modern stíluselemeket burkolnak organikus északi köntösbe. Érdemes megnézni a 2007-es tokyoi divathétre készült pavilonjukat ami kifejezi a koncepciót.


[link]


a szerkezet a miles van rohe féle bauhaus irányzatra utal, mellette megvan a mai modernitása, az anyagfelhasználás viszont egyértelműen az északi kultúrát idézi. Természetesen ez építészet, de a divatházak teljes koncepcióban gondolkoznak. Szeámomra ezek a stílusok nem férnek össze.


ez persze saját vélemény, biztos van akinek tetszik, minőségre pedig gondolom első osztályú.


kedvenc farmer márkáim: guess, ckjeans, vjc, htc

2009. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát ez aztán :D:D erre nem számítottam, ilyen tök jó válaszra :Dkössz xD nekem se a kollekcióik összes darabja tetszik, de azért vannak számomra nagyon tetszetős darabok :D Calvin Kleint szeretem én is, épp most vettem egy Calvin Klein kardigánt, Guess-t szereted? tudnál róla mondani vmit? mert terveztem hogy veszek ott vmit, a neten nézegetve egész jó cuccaik vannak

amúgy 17 éves srác vagyok

2009. szept. 6. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:

a guesst 3 marokkói alapította Kaliforniában, az egyik ma is a vezető designere (ez a Marciano, vmelyik a háromból). Annak ellenére, hogy amerikai a márka szerintem nagyon jól belesimul az európai, főleg olasz divatházak kínálatába. teljesen európai. több termékvonaluk van, ha inget, pulóvert nézel akkor édemes a Guess by Marcianot jól megnézegetni.

Az arénába ne menj mert alig van férfi cucc, az Andrássyn meg nem tudom mert rég voltam. Az új kiegészítőket láttam nemrég és nagyon jók, csak kicsit drága egy övért 30 ropi...


Én is srác vagyok, azért írtam ilyen szép összefoglalót hátha vmi helyes szöszi csaj vagy és majd jól bevágódok. :)

2009. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Én is srác vagyok, azért írtam ilyen szép összefoglalót hátha vmi helyes szöszi csaj vagy és majd jól bevágódok. :)"


hát ez nem jött be tesó :D,

amúgy kössz a tájékozatót, mert pont az arénába lévő üzletbe akartam benézni


amúgy ha szeretsz öltözködni akkor ezt csekkold le: [link]

szívesen :D

2009. szept. 7. 18:57
 8/8 laci911 ***** válasza:
szerintem nagyon jó kis márka szeretem a sötét árnyalatát én ki fogtam egy használt cipőjét eddig mindig csak elismerést kaptam de tény kicsit sablonos már A g-star ki írás....amúgy én is szeretem a divatot csak sok szar van a túrkálokban...nemtudom megfizetni ezeket a márkákat életemben még 1x tudtam venni egy armani inget 17eft ért ami nem lett jó mert csak m esbe volt ....úgy hogy csak nézegetem hátha van valami jó kis darab ami s es....
2012. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!