Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok? Illene ez a...

Mit gondoltok? Illene ez a táska 13 éves lányomhoz? Egyáltalán való neki már ilyen? (Lent. )

Figyelt kérdés

Igazándiból a lányom korához képest elég érett. Már elég nőiesen öltözködik,persze itt nem 20 centis magassarkúakra,és 20 kiló vakolatra kell gondolni. A minap megmutatta az interneten,hogy milyen táskát szeretne.Hát megmondom őszintén nem voltam eldőlve tőle.Majdnem hogy én hordok ilyeneket 35 éves nő létemre,nemhogy még a lányom. Iskolába szeretné hordani.

Erről a táskáról lenne szó :

[link]

Mit gondoltok ? Megvegyem neki ? Előre is köszönöm a válaszokat,megy a zöld pacsi !:)



2013. febr. 7. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túl felnőttes és komoly egy 13 éves kislányhoz.Hozzá még valami fiatalosabb illene.
2013. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem való egy 13 éves lánynak. Iskolatáskának meg pláne nem, nem ez a funkciója, nagyon kényelmetlen könyveket, füzeteket cipelni benne.
2013. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Iskolába nem való az ilyen. Persze meg lehet neki venni, ha esetleg valami múzeumba megy vagy moziba, ne az iskolatáskájával kelljen mennie, de iskolába ne engedd neki, mert egészségtelen. Gondold el, azt a táskát egyik oldalán fogja cipelni, elferdülhet a gerince és elég komoly bajai lehetnek belőle. Még egy gimisnek se lenne való, ebből az okból, mert sok könyvet és füzetet kell cipelni nap mint nap. Vegyél neki valami divatosabb hátitáskát, az egészséges és vannak abból is menő darabok.
2013. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Az ilyen táskák most nagyon menők a fiatal lányok között, de eddig többnyire csak kivakolt cicababáknál láttam.

Valószinűleg azért tetszhetett meg neki. Nekem speciel nem a szívem csücske ez a stílus, arról nem is beszélve, hogy magyon káros a gerincnek. Én biztos, hogy megpróbálnám rábeszélni egy hátizsákra. Az esatpak-ot tudom ajánlani, ami igaz hogy drágább, de évekig bírja. Ráadásul 13 év gari van rá, és ma már egy csomó mintás is van.

17/L

2013. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor linkelnétek valami jó kis táskát iskolába ?:) Nagyon megköszönném !:)
2013. febr. 7. 19:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem egy 13 eves lanyhoz illo taska!

18/L

2013. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Iskolába hordjon csak hátizsákot, mert a féloldalas táskától jön a gerincferdülés. Kézitáska meg főleg nem odavaló, főleg, hogyha megnézed ebbe egy A/5ös füzet sem fér be. Ez arra jó max, ha a barátnőivel hétvégén elmegy mászkálni.
2013. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Iskolába csakis hátizsákot, különben gyönyörű gerincferdülése lesz hamarosan. Ez a kézitáska meg szerintem kicsi is.

Ilyesmik jók:

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

amit a 8.-as linkelt , azok tényleg jól néznek ki :)

14/l

2013. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fekete converse táskám van(nem hátizsák)...kezdem azt érezni,hogy ciki vagyok,amiért normális táskát és ruhákat hordok suliba...15L
2013. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!