Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok 45-ös női magassar...

Hol találok 45-ös női magassarkút?

Figyelt kérdés
Magassarkú, tűsarkú, csizma

2013. febr. 8. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos én 42-nél nagyobbat még egy cipőboltban sem láttam. Meg kellene kérdezni a transzvesztitákat, ők hol veszik az ilyesmit. (Remélem nem sértettelek meg)
2013. febr. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

óriások boltjában is 43 a max:/ amit eddig láttam

csinaltass meretre

2013. febr. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt van 45-ös, és akár mértere is készítenek:

[link]

2013. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Ekkora lábbal simán vagy 180 nő létedre, minek neked magassarkú? Aztán ortopédus látott-e már? Mert ha sokat hordod pár éven, évtizeden belül fog. Nem értem, hogy akinek megvan az adottsága az minek hord ilyen egészségtelen és kényelmetlen cipőket. És nehogy azt mondjátok, hogy azért, mert a férfiaknak tetszik, mert akkor még sokat kell tanulnotok a férfiakról. A férfiaknak az is tetszene, ha a melletek sört adna tej helyett, de nem kell minden hülyeséget véresen komolyan venni és kockára tenni miatta az egészségeteket.
2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok... :)
2013. jún. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!