Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tehetem a ruháimet...

Hogyan tehetem a ruháimet rock-osabbá és dögösebbé? Ha nem is tudtok ti válaszolni akkor legalább egy oldal címet adjatok de azért én is nézel.

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 18:31
 1/5 evelin91 válasza:
Szegecsek, kitűzők, "rockosabb" kiegészítők, karkötők, övek, acélbetétes bakancs stb :)
2013. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző jókat írt, de azért nem mindegy hogy klasszikus rockernek szeretnél kinézni, vagy csak a mostani divatnak megfelelően "rockosabban" öltözködni.

Gondolom lány vagy?

A lényeg a minél több fekete, bőr és szegecses cucc. Ha "dögöset" akarsz akkor bakancsot azért ne, max koncertekre. Meg a hatalmas xl-es együtteses pólókat is hanyagolnám. Ezek nem túl dögösek. Valami csinos sötétebb póló, bőrkabát, bőrnaci v szoknya, szegecses öv ilyesmire gondolok.

2013. febr. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!köszönöm. igen lány vagyok.és igen a mostani divatnak a rockos fazonját szeretném és a dögösebb az inkább divatosabb. meg mondjuk az h milyen színek mennek egymáshoz?
2013. febr. 10. 13:57
 4/5 evelin91 válasza:
Fekete, vörös stb. Bár igazából a feketéhez minden szín megy :) szerintem most már pinkkel is nagy divat, szóval tényleg majdnem bármi. :)
2013. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2013. febr. 13. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!