Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csizmáról, mivel lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Kaptam anyától egy combcsizmát, ami lapos talpú, és le lehet hajtani a szárát, így csak térd alá ér

valami ilyesmi: [link]

(az enyém fekete és nem ilyen ráncolt, de ez hasonlított rá a legjobban)

Ezt akármilyen felsővel fel lehet venni?

például ezzel? Mert van egy ugyan ilyenem: [link]


Előre is köszönöm annak, aki tud segíteni.:)


2013. febr. 9. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
persze. inkább a nadrág számít, hogy ne legyen buggyos, hanem a lábadra feszüljön. ez egy eléggé sablonos csizma(sok mindenkinek van, mert praktikus sok mindenhez megy, tehát sok ruhához és alkalomhoz)
2013. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a csizma feketében,egy fekete csőnadrággal,egy fehér toppal,és egy fekete blézerrel csodás lenne !:)) A blézert tűrd fel a könyöködig.Egy fehlr sál,egy fekete bőrdzseki,vasald ki a hajad,és enged ki,vagy kivasalava magasra fogd fel(ha hosszú a hajad!). Vagy göndörítsd be !:) húzd ki a szemed,egy leheletnyi alapozó,és kész is !:)

A fekete "kézipakolós" táskát ne felejtsd el !:)

Pl. egy ilyet : [link]

Remélem segítettem !:)

2013. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítségeteket!:)

amúgy minden nadrágom ilyen testhez simulós, szóval ezzel nem lesz baj:)

Köszönöm még egyszer:)))

2013. febr. 9. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!