Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornacipőt szeretnék venni,...

Tornacipőt szeretnék venni, sajnos nem telik drága cuccokra. Képeket szeretnék olyan tornacipőkről, amik nem olyan hagyományos sima feketék, de nem Vans, Converse? És milyen boltban tudnék venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
turi
2009. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kínai bolt
2009. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ilyenek vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]

Mind kínai. Pár száz Ft-ért te is tudsz venni kínai boltokban. Persze ha folyamatosan hordod őket, akkor 1-2 hónap alatt elreped a talpuk.

A kínaik mellett nekem Conversem is van.

Vagy a Deichmann-ban vannak még 2-3000 Ft-ért.

2009. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Óvatosan a kínai cipőkkel, én nyáron vettem egyet és alig pár hét alatt atomjaira esett. :S

Ha tudsz, akkor menj el kicsit drágább boltba, 3-4 ezerért már tudsz venni cipőt, ami azért 1 évig is bírja. :)

Lehet ez is sok neked, de megéri! Hajrá! :)

2009. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem nem 2-3-4.000Ft még nem sok,de nézelődtem itt ahol lakok és Vans,Converse tornacipőket láttam többségben...és hát azok általában 8-10.000Ft-nél kezdődnek...Na az már sok nekünk:(

Kínaiból van több cuccom is,sosem volt eddig bajom velük,márkás és kínai ruháim is vannak...a márkásak sem bírják tovább mint a kínai,csak drágább.Nekem ez a tapasztalatom.

Utolsó előttinek:

Akkor megnézek pár kínait:D nagyon jó cipőid vannak,az 1. és a 3.nagyon tetszik^^


köszi mindenkinek a választ!

2009. szept. 5. 16:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is olyan piros magasszárú tornacsukám van, turis, 200 ft se volt, és alig használt:) csak ki kell fogni:)
2009. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem is van egy pár ilyenem.Kinaiban vettem őket.

16:15-ös : Nagyon tetszenek a cipök,legjobban a 2.

2009. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

16:15-ös vagyok. Köszi. Van még olyan is, hogy kívül fekete, belül piros és egy másik csak fordítva. Apró minták vannak rajta. Meg egy sötétkék és egy fekete hosszú szárú.

Az 1.-őt és a 2.-at egy olyan boltban vettem, ami elvileg egy cipőturi volt, de rengeteg új cipő is volt ott. (Ezek is újak voltak.) Ha jól emlékszem 800 Ft volt darabja. :)

A 2. egyébként iszonyatosan kényelmes, nagyon jó viselni.

Kb. 10-11 tornacipőm van összesen. (Eddig. :D)

2009. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nézz be egy deichman cipőboltba.

ott szoktak lenni jó tornacipők, kb 5ezer ft-ig

www.deichmann.hu

2009. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vagyok, akinek atomjaira hullott a cipője. :D

Nekem nincs bajom a kínai cuccokkal, csak a cipőkkel, eddig mindegyik nagyon keveset élt meg. A ruhák azok már több éve megvannak és semmi bajuk, nem szakadnak, nem halványodik a színük, stb, csak a cipőkkel vagyok így... :D

2009. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!