Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok mondani jó turkálókat...

Tudtok mondani jó turkálókat Pécsen?

Figyelt kérdés
Kérlek, utcát is írjatok,most költöztem ide.
2013. febr. 9. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én turkálót csak egyet tudok, az a Nagy Lajos Király útja és a Jókai utca kereszteződésénél van valahol közel, bár pontosan nem tudom melyik épület, de ki van írva.


Angol használt ruhásakat már többet tudok, nem tudom azok érdekelnek-e, de azért leírok egy-kettőt:


Kazinczy utca 3-5. Ez egy kicsi bolt, decemberben nyílt, de elég olcsón lehet kapni ruhákat és minden hétfőn frissül a választék. Eddig kétszer voltam, de mindkétszer találtam valamit... pedig én elég válogatós vagyok :) Az eladó is jófej.


Akkor még van egy a Bajcsy Zsilinszky utcában is, a baloldalon ha fentről, az Árkádtól mész.


Van egy lent az Árkád alsó oldalával szemben is (buszállomásos oldalon) a Nagy Lajos Király útján, ezt elég könnyű észrevenni, nagyobb bolt, van emelet is és ki van írva az ablakokon mindenhol. Itt voltam régebben már.


Ja és a Citrom utcába is benézhetsz, ott több ilyen üzlet is van.

2013. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!